Wyrzucono ich z serwisu za to, że przytyli

Wyrzucono ich z serwisu za to, że przytyli
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

05.01.2010 13:50, aktual.: 05.01.2010 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serwis społecznościowy BeautifulPeople.com jest portalem, który skupia ponad pół miliona użytkowników. Serwis od momentu powstania wzbudza poważne kontrowersje ponieważ jedynym sposobem, aby zostać przyjętym do społeczności jest akceptacja naszej osoby na podstawie zdjęcia

Portal w ostatnich dniach wykluczył spośród użytkowników ponad 5000 osób. Wszystko dlatego, że dodali oni do swoich profili zdjęcia, które pokazywały, że przytyli przez święta. Jak twierdzą przedstawiciele portalu - _ "dzięki czujnym użytkownikom udało się wychwycić osoby, które przybrały podczas świat na wadze i wykluczyć je ze społeczności" _. Administratorzy serwisu uzasadniają swoją decyzję tym, że użytkownicy wymagają od nich dbania o utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Aby wrócić na łamy portalu, zbanowani użytkownicy muszą ponownie przejść proces selekcji. Przyjęcie do społeczności następuje po przesłaniu swojego zdjęcia oraz krótkiej charakterystyki naszej osoby. Dane te są następnie oceniane przez członków społeczności o płci przeciwnej do kandydata.

BeautifulPeople.com słynie z tego, że bardzo ciężko przejść proces selekcji. Po usunięciu konta wielu użytkowników próbowało ponownie wkraść się w łaski innych członków społeczności, ale zaakceptowanych ponownie zostało zaledwie kilkaset kandydatur. Aby złagodzić rozgoryczenie wykluczonych użytkowników, administratorzy serwisu przesłali im listę klubów fitness w ich okolicy, które pozwolą im zrzucić zbędne kilogramy i wrócić do łask społeczności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)