Wykorzystaj pełne możliwości dużych dysków dzięki Asus Disk Unlocker

Wykorzystaj pełne możliwości dużych dysków dzięki Asus Disk Unlocker

04.11.2010 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Disk Unlocker to oprogramowanie firmy Asus, które eliminuje ograniczenia niektórych systemów operacyjnych, które uniemożliwiają korzystanie z większej powierzchni dyskowej niż 2048 GB (2,2 TB). Za pomocą jednego kliknięcia możemy w pełni wykorzystać pełne możliwości dysków twardych najnowszej generacji w płytach głównych firmy Asus

Obsługa najnowszych dysków twardych o dużej pojemności
Kiedyś użytkownicy komputerów nie myśleli, że kiedykolwiek będą potrzebowali więcej, niż kilku megabajtów przestrzeni dyskowej, a już na pewno nie śniło im się, że będą korzystać z kilku gigabajtów danych. Architektura ówczesnych systemów operacyjnych odzwierciedlała taki sposób myślenia. Dziś, gdy mamy do czynienia z dyskami o coraz większej gęstości, których pojemność przekracza 3 TB, użytkownicy ograniczeni są możliwościami niektórych systemów operacyjnych, które nie są w stanie korzystać z dysków większych, niż 204. GB. Innymi słowy, duże powierzchnie dyskowe są niewykorzystane i nie ma do nich dostępu.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

ASUS Disk Unlocker rozwiązuje ten problem w szybki i prosty sposób, otwierając dostęp do pełnych możliwości dysków większych niż 204. GB. Disk Unlocker to rozwiązanie firmy Asus, które umożliwia pełne wykorzystanie potencjału komputerów stacjonarnych, bez dokonywania modyfikacji w systemie operacyjnym i bez kosztownej wymiany sprzętu.

Darmowe i szybkie rozwiązanie problemu
Asus Disk Unlocker to oprogramowanie, dzięki któremu zarówno nowe jak i stare płyty główne firmy Asus uzyskują dostęp do pełnej pojemności dysków większych niż 204. GB. Instalacja jest szybka, a program nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Umożliwia korzystanie nie tylko z dostępnych dziś pojemnych dysków twardych, ale również umożliwi obsługę dysków, które pojawią się w sprzedaży w przyszłości.
Asus Disk Unlocker jest dostępny do pobrania za darmo na stronie www.asus.com.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Asus)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także