Wykorzystaj pełne możliwości dużych dysków dzięki Asus Disk Unlocker

Wykorzystaj pełne możliwości dużych dysków dzięki Asus Disk Unlocker

Wykorzystaj pełne możliwości dużych dysków dzięki Asus Disk Unlocker
04.11.2010 10:12

Disk Unlocker to oprogramowanie firmy Asus, które eliminuje ograniczenia niektórych systemów operacyjnych, które uniemożliwiają korzystanie z większej powierzchni dyskowej niż 2048 GB (2,2 TB). Za pomocą jednego kliknięcia możemy w pełni wykorzystać pełne możliwości dysków twardych najnowszej generacji w płytach głównych firmy Asus

Obsługa najnowszych dysków twardych o dużej pojemności
Kiedyś użytkownicy komputerów nie myśleli, że kiedykolwiek będą potrzebowali więcej, niż kilku megabajtów przestrzeni dyskowej, a już na pewno nie śniło im się, że będą korzystać z kilku gigabajtów danych. Architektura ówczesnych systemów operacyjnych odzwierciedlała taki sposób myślenia. Dziś, gdy mamy do czynienia z dyskami o coraz większej gęstości, których pojemność przekracza 3 TB, użytkownicy ograniczeni są możliwościami niektórych systemów operacyjnych, które nie są w stanie korzystać z dysków większych, niż 204. GB. Innymi słowy, duże powierzchnie dyskowe są niewykorzystane i nie ma do nich dostępu.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

ASUS Disk Unlocker rozwiązuje ten problem w szybki i prosty sposób, otwierając dostęp do pełnych możliwości dysków większych niż 204. GB. Disk Unlocker to rozwiązanie firmy Asus, które umożliwia pełne wykorzystanie potencjału komputerów stacjonarnych, bez dokonywania modyfikacji w systemie operacyjnym i bez kosztownej wymiany sprzętu.

Darmowe i szybkie rozwiązanie problemu
Asus Disk Unlocker to oprogramowanie, dzięki któremu zarówno nowe jak i stare płyty główne firmy Asus uzyskują dostęp do pełnej pojemności dysków większych niż 204. GB. Instalacja jest szybka, a program nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Umożliwia korzystanie nie tylko z dostępnych dziś pojemnych dysków twardych, ale również umożliwi obsługę dysków, które pojawią się w sprzedaży w przyszłości.
Asus Disk Unlocker jest dostępny do pobrania za darmo na stronie www.asus.com.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Asus)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)