Wyjątkowo dziwaczny smartfon z Windows 10 sprzedaje się na pniu - NuAns Neo

Wyjątkowo dziwaczny smartfon z Windows 10 sprzedaje się na pniu - NuAns Neo

Wyjątkowo dziwaczny smartfon z Windows 10 sprzedaje się na pniu - NuAns Neo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.07.2016 12:53, aktualizacja: 04.07.2016 14:17

NuAns Neo to niezwykły smartfon, który w zeszłym roku został już pokazany w Chinach. Nie oferuje jakiejś wyjątkowej specyfikacji technicznej, ale mimo to może się podobać.

NuAns Neo może być przeznaczony zarówno dla młodzieży - tej grupie odbiorców spodoba się z pewnością nietypowa konstrukcja słuchawki - jak i do zastosowań biznesowych, o czym świadczy m.in. pełna obsługa technologii Continuum (smartfon zastępuje komputer po podłączeniu go do specjalnej stacji dokującej). Jego zaletą jest też niewątpliwie wygląd, który da się w znacznym stopniu modyfikować i dostosowywać do upodobań użytkownika.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, mamy do czynienia z dość dobrą propozycją. W porównaniu z telefonami z Androidem będzie to typowy "przeciętniak", który nie przyprawi nikogo o przyspieszone bicie serca swoją wydajnością i mocą obliczeniową - oba systemy mają różne wymagania. Jednak z drugiej strony spokojnie da sobie radę we wszystkich typowych zastosowaniach. Sercem tego 5-calowego telefonu jest układ Snapdragon 617, wspomagany przez 2 GB pamięci RAM i 16 GB na dane (plus Micro SD do 128 GB). Na uwagę zasługuje spory - jak na windowsowskiego smartfona - akumulator (3350 mAh), a także złącze USB typu C. Przedni aparat ma matrycę o rozdzielczości 5 Mpix, zaś tylny - 13 Mpix.

Twórcy smartfona chcą zebrać poprzez finansowanie społecznościowe 725 tysięcy dolarów i już - w ciągu kilkunastu godzin - udało się zebrać ponad 50 tysięcy dolarów. A zatem zbiórka powinna być udana. Aby stać się posiadaczem takiego telefonu, należy wesprzeć akcję poprzez jego stronę na portalu Kickstarter. Minimalna kwota, która gwarantuje nam otrzymanie naszego egzemplarza, to 250 dolarów.

słk

Zobacz także: Czy warto zarejestrować kartę SIM?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nowa linia telewizorów OLED 4K HDR od LG już w Polsce

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)