Wyjątkowe gadżety dla fanów Gwiezdnych Wojen

Wyjątkowe gadżety dla fanów Gwiezdnych Wojen
Źródło zdjęć: © slashgear.com

23.10.2015 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W grudniu fani uniwersum Star Wars wybiorą się do kin, by obejrzeć kolejną część sagi. Okazuje się, że na zbliżającej się premierze filmu korzystają także producenci gadżetów, którzy wprowadzają do sprzedaży urządzenia nawiązujące wyglądem do popularnej serii.

Gadżety związane z marką Gwiezdnych Wojen coraz częściej można znaleźć na półkach ze sprzętem AGD oraz wyposażeniem naszych mieszkań. Pierwszym obowiązkowym urządzeniem jest nawilżacz powietrza przypominający kultowego robota R2-D2. Starsza generacja nawilżacza powietrza trafiła do sprzedaży w 2009 roku i było to urządzenie typowo biurkowe, zasilane przez USB. Natomiast jego nowsza wersja jest już zdecydowanie większa i dużo bardziej funkcjonalna.

Obraz
© (fot. hammacher.com)

Wymiary nawilżacza powietrza wynoszą 30 x 18,8 x 15,6 cm i są na tyle wystarczające, aby pomieścić około dwóch litrów wody. W zależności od ustawień, wystarczy nawet na kilkanaście godzin ciągłego działania. Jak podaje producent urządzenie jest ultradźwiękowe, więc jego praca powinna być cicha. R2-D2 został wyposażony w funkcję automatycznego wyłącznika po wyczerpaniu się wody. Dodatkowo może pełnić rolę nocnej lampki, dzięki wbudowanemu oświetleniu. Nawilżacz pojawił się w sprzedaży w połowie października i jest dostępne w cenie *99,95 dolarów (około 380 zł). *

Obraz
© (fot. coolest-gadgets.com)

Kolejny gadżet, tym razem będzie przydatny w kuchni. Jest nim okrągła deska do krojenia warzyw i owoców. Jej górna część ozdobiona jest nadrukowanym motywem graficznym przedstawiającym Gwiazdę Śmierci. Średnica deski wynosi 30 cm i została wykonana z wytrzymałego szkła, które odporne jest na plamy, wysoką temperaturę, a co najważniejsze nie wchłania zapachów. Dodatkowo w dolnej części znajdują się gumowe stopki, które zapobiegają przesuwaniu się deski po blacie kuchennym. zapobiegające przesuwaniu się deski po stole. Jeśli mielibyście ochotę ją kupić, jest dostępna w cenie 19,99 dolarów (około 76 zł).

Obraz
© (fot. gizmodo.com)

Ostatni produkt, który niedawno pojawił się w sprzedaży należy do firmy Oxygenics. Są to nowe modele słuchawek prysznicowych, które nawiązują do najbardziej znanych bohaterów sagi Gwiezdnych Wojen. Jak na razie dostepne są dwa urządzenia. Pierwszym z nich jest głowica przypominająca kształtem kultowego robota R2-D2. która jest tradycyjną końcówką prysznica. Natomiast drugim - słuchawka przypominająca hełm mrocznego Dartha Vadera, wyposażona dodatkowo w elastyczny wąż.

Obraz
© (fot. gizmodo.com)

Obie słuchawki posiadają trzy ustawienia regulacji strumienia wody, natomiast dysze zaprojektowano tak, by zapobiec zapychaniu. Ich wydajność wynosi 7 litrów wody na minutę, dzięki czemu strumień wody będzie bardzo silny.

Za produkt w kształcie robota R2-D2 bedziemy musieli zapłacić 24,99 dolarów (około 95 zł), natomiast za słuchawkę z Darth Vaderem - 29,99 dolarów (około 115 zł).

_ Źródło: Slashgear / Bedbathandbeyond / Coolest-Gadgets _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)