Wygraj tablet w konkursie Orange i RMF

Wygraj tablet w konkursie Orange i RMF22.01.2013 13:59
Wygraj tablet w konkursie Orange i RMF
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21 stycznia ruszył wielki konkurs Orange i radia RMF FM. Zadaniem słuchaczy jest odpowiedź na pytanie, na co można wydać pieniądze, które pozostały w portfelu dzięki akcji "100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange". W konkursie codziennie można wygrać jeden z nowoczesnych tabletów gotowych do surfowania po sieci. Ale przede wszystkim można dowiedzieć się co zrobić, by rachunki za telefon i internet były jeszcze niższe.

Na stronie internetowej akcji w serwisie www.rmf.fm słuchacze codziennie znajdą jeden wybrany sposób na oszczędności w Orange. Zadaniem konkursowym będzie napisanie, na co przeznaczyliby zaoszczędzoną kwotę. Prowadzący poranny program, codziennie od poniedziałku do piątku wybiorą najciekawszą odpowiedź, którą ogłoszą na antenie. W ręce autora najlepszego pomysłu na wydanie zaoszczędzonych pieniędzy trafi tablet Samsung Galaxy 2 10.1 z internetem mobilnym Orange Free na kartę. Każdego dnia trwania konkursu na stronie pojawi się również informacja o kolejnym sposobie na oszczędzanie i o kwocie, która będzie do wydania. Konkurs potrwa do 14 lutego. Szczegóły można znaleźć pod adresem http://www.rmf.fm/f/orange.html

Warto zaznaczyć, że konkurs jest zaledwie częścią wielkiej poświątecznej akcji wyprzedażowej pod hasłem "100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange". Dzięki niej klienci mają możliwość otrzymać m.in. nowoczesne smarftony i tablety w atrakcyjnych cenach, tańsze pakiety usług oraz wiele innych sposobów na to, by wydać jak najmniej. Nie rezygnując przy tym ze swobodnego korzystania z telefonu komórkowego, czy sufrowania po internecie. Pomysły na oszczędzanie w Orange znajdziecie tutaj.

Na czas wyprzedaży Orange przygotował specjalne oferty zarówno dla osób korzystających z usług mobilnych, jak i stacjonarnych. Zyskają również prowadzący własne firmy. Dla przykładu klienci, którzy posiadają w Orange usługi mobilne i stacjonarne, przy dokupieniu usługi mobilnego internetu mogą zakupić tablet w wyjątkowej cenie. Tablet Alcatel One Touch Evo 7 kosztuje dziś zaledwie 1 zł w abonamencie za 2. zł. Wystarczy, że aktywują przy tym rabat 30 zł w usłudze Orange Open.
Jak pokazują ostatnie dane klienci telekomów coraz chętnie kupują smartfony, które stały się dziś swoistym centrum dowodzenia. Przechowujemy w nich kontakty, notatki, ulubione książki czy muzykę. Orange stworzył więc specjalną ofertę na smartfony Nokia, Samsung, Sony i LG, która pozwoli zaoszczędzić nawet 50. zł.
Klienci, którzy potrzebują szybkiego stacjonarnego łącza internetowego mogą wybrać Neostradę lub FunPack HD. Do usługi otrzymają tablet w promocyjnej cenie 1 zł. Dzięki temu oszczędzą aż 49. zł, bo jego standardowa cena to 499 zł.
Równie ciekawą propozycję skierowano do użytkowników telefonu stacjonarnego. Dla nich stworzono Plan Na Każdy Dzień, w ramach którego za zaledwie 4. zł miesięcznie zyskują nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii. To oferta szczególnie korzystna dla obecnych użytkowników planu DoMowy 1200, który w cenie 90,74 zł miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w Polsce. Bezpłatne połączenia można realizować w tym pakiecie w dni robocze od 18,.00 do 8.00 oraz w weekendy i święta przez całą dobę. Teraz zmieniając taryfę na Plan na Każdy Dzień niemal za połowę tej ceny można rozmawiać bez żadnych ograniczeń przez całą dobę.
Bardzo ciekawie zapowiada się również oferta kierowana do klientów biznesowych. Łącząc mobilny internet z inną usługą mobilną lub stacjonarną w Orange Open dla firm, firma może zaoszczędzić rocznie na abonamencie nawet 14. zł + VAT. Oprócz tego właściciele firm zyskają specjalne rabaty na sprzęt, w tym m.in. tablet Alcatel One Touch Evo 7 w obniżonej cenie za 49 zł + VAT. Jego wcześniejsza cena wynosiła 199 zł + VAT. Nowy Business Everywhere z modemem standard w Orange Open dla Firm w abonamencie to wydatek zaledwie 30 zł+ VAT.
Prowadzący własną działalność zyskali także możliwość zakupu smarftonu po niższych cenach, np. Sony Xperia S kosztuje dziś zaledwie 1 zł+VAT w ofercie Firma bez Ograniczeń. Abonament w tej ofercie to wydatek rzędu 95 zł+VAT. Za symboliczną złotówkę plus VAT można również nabyć przeceniony z 349 zł+VAT smartfon Samsung Galaxy S2 w abonamencie za 119 zł+VAT. W ramach oferty klient zyskuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)