Wygraj ekskluzywny, limitowany kalendarz Media Markt!

Wygraj ekskluzywny, limitowany kalendarz Media Markt!

07.01.2009 11:41, aktual.: 07.01.2009 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć Media Markt we współpracy z wiodącymi partnerami handlowymi przygotowała ekskluzywny, limitowany kalendarz Media Markt. Utrzymany w stylistyce „z epoki” prezentuje nowe spojrzenie na urządzenia elektroniki użytkowej...

To ekskluzywne i zaskakujące połączenie tradycji, nowoczesnej technologii i erotyzmu. Sesja powstała w pomieszczeniach zamku w Książu. Autorem fotografii jest Szymon Brodziak. Pomysł na aranżacje został oparty o motyw „francuskich pokojówek”, które można przecież spotkać w każdym zamku.

Obraz
© Do wygrania są oczywiście kalendarze bez zakreśleń (fot. MediaMarkt)

Kalendarz jest elitarny, nie można go nigdzie kupić. Nakład 150. egzemplarzy zostanie wręczony wybranym partnerom handlowym i kontrahentom Media Markt. Najnowsze dzieło kreatywne nawiązuje do serii spektakularnych akcji marketingowych, jakie były prowadzone w jubileuszowym dla sieci Media Markt 2008 roku. „Nie po raz pierwszy sieć sklepów Media Markt zaskakuje swoimi niestandardowymi i prowokującymi pomysłami. Tegoroczny kalendarz to ekskluzywny i limitowany produkt skierowany tym razem do naszych najważniejszych partnerów i kontrahentów. Artystyczne połączenie erotyki z subtelnym product placement możliwe było dzięki zaufaniu, jakim obdarzyliśmy młodych twórców, w szczególności fotografa Szymona Brodziaka – mówi Ewelina Piątek, Manager ds. Marketingu Media Markt.

Obraz
© (fot. MediaMarkt)

*Specjalnie dla was Wirtualna Polska przygotowała pięć kalendarzy z tej szczególnej, limitowanej serii. *

Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Od ilu lat w Polsce istnieje Media Markt? a) 5 lat b) 10 lat c) 15 lat

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: media-markt@serwis.wp.pl do dnia 11 stycznia 2009.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także