Wyciekło zdjęcie Samsunga Galaxy F?

Wyciekło zdjęcie Samsunga Galaxy F?

Wyciekło zdjęcie Samsunga Galaxy F?
Źródło zdjęć: © GSMArena.com
06.07.2014 10:27, aktualizacja: 07.07.2014 09:04

Do Sieci wyciekła fotografia, przedstawiająca rzekomo smartfon Samsung Galaxy F, czyli najdroższą odmianę sztandarowego modelu Galaxy S5. Plotki o nim krążą już od jakiegoś czasu, ale jak dotąd nie dysponowaliśmy ani jednym zdjęciem.

Do sieci wyciekła fotografia, przedstawiająca rzekomo smartfon Samsung Galaxy F, czyli najdroższą odmianę sztandarowego modelu Galaxy S5. Plotki o nim krążą już od jakiegoś czasu, ale jak dotąd nie dysponowaliśmy ani jednym zdjęciem.

Na opublikowanej przez serwis GSMArena fotografii widać metalowe wykończenie telefonu i bardzo cienką obudowę, a więc rzeczy mające odróżniać Galaxy F od S5. Telefon swoją konstrukcją bardzo przypomina Lumię 930 - poliwęglanowa obudowa jest złączona w jedną całość za pomocą aluminiowej ramki.

Jeżeli chodzi o specyfikację sprzętową, Galaxy F ma przypominać Galaxy S5, aczkolwiek ma być wyposażony w nieco lepszy procesor w postaci Snapdragona 805.

Należy pamiętać, że chociaż GSMArena jest zwykle rzetelnym źródłem, nie jesteśmy w stanie potwierdzić autentyczności zdjęcia.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung (znowu) śmieje się z użytkowników iPhone’ów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)