Wybuchające Galaxy Note 7. Nie wszyscy wiedzą, że muszą je zwrócić

Wybuchające Galaxy Note 7. Nie wszyscy wiedzą, że muszą je zwrócić

Wybuchające Galaxy Note 7. Nie wszyscy wiedzą, że muszą je zwrócić
Źródło zdjęć: © WP
16.09.2016 11:17, aktualizacja: 16.09.2016 16:09

W USA zanotowano już ponad 70 przypadków wybuchającego Galaxy Note 7. Sytuacja stała się poważna i nie wolno jej ignorować.

Udział Samsunga Galaxy Note 7 w rynku po ujawnieniu szokującej informacji jest w zasadzie taki sam - donosi Apteligent. Dopiero po oficjalnym ogłoszeniu przez Samsunga wady baterii i procesu jej wymiany, pojawił się chwilowy spadek, a potem znowu wzrost. Jak wynika z poniższego wykresu, te modele Samsunga wcale nie znikają z rynku.

288883911042541626
© Udziały Samsunga na rynku (fot. Apteligent)

Klienci nieświadomi ryzyka

Wielu posiadaczy Samsunga Galaxy Note 7 nie wie o problemach tego modelu, a co gorsza nie mają oni nawet pojęcia o procesie wymiany wybuchającego urządzenia. To niestety ogromny problem. Jak Koreańczycy chcą sobie z nim poradzić? Rzecznik prasowy Samsunga w Polsce, Olaf Krynicki, informuje:

_ - Klientów, którzy zakupili model Note 7 w Polsce prosimy o kontakt z autoryzowanym serwisem telefonów Samsung (pełen wykaz serwisów znajduje się na stronie www.samsung.pl) bądź kontakt z infolinią pod numerem telefonu 0 801 672 678 bądź +48 22 607 93 33. Urządzenia zostaną poddane gruntownej weryfikacji i zwrócone ze sprawdzoną baterią bądź klient otrzyma nowy egzemplarz w przypadku zidentyfikowania wady. Cały proces może zająć do kilku tygodni. _

W USA zanotowano już ponad 70 przypadków wybuchającego Galaxy Note 7. Samsung oficjalnie przyznaje, że doszło do 35 incydentów. Sytuacja stała się poważna i nie wolno jej ignorować. Polscy użytkownicy Samsunga Galaxy Note 7 proszeni są o wyłączenie urządzeń i skorzystanie ze strony pomocy dostępnej pod tym adresem.

Za: theverge.com, www.apteligent.com

_ ew _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)