Wybuchające Galaxy Note 7. Nie wszyscy wiedzą, że muszą je zwrócić

Strona głównaWybuchające Galaxy Note 7. Nie wszyscy wiedzą, że muszą je zwrócić
16.09.2016 11:17
Wybuchające Galaxy Note 7. Nie wszyscy wiedzą, że muszą je zwrócić
Źródło zdjęć: © WP

W USA zanotowano już ponad 70 przypadków wybuchającego Galaxy Note 7. Sytuacja stała się poważna i nie wolno jej ignorować.

Udział Samsunga Galaxy Note 7 w rynku po ujawnieniu szokującej informacji jest w zasadzie taki sam - donosi Apteligent. Dopiero po oficjalnym ogłoszeniu przez Samsunga wady baterii i procesu jej wymiany, pojawił się chwilowy spadek, a potem znowu wzrost. Jak wynika z poniższego wykresu, te modele Samsunga wcale nie znikają z rynku.

288883911042541626
Źródło zdjęć: © Udziały Samsunga na rynku (fot. Apteligent)

Klienci nieświadomi ryzyka

Wielu posiadaczy Samsunga Galaxy Note 7 nie wie o problemach tego modelu, a co gorsza nie mają oni nawet pojęcia o procesie wymiany wybuchającego urządzenia. To niestety ogromny problem. Jak Koreańczycy chcą sobie z nim poradzić? Rzecznik prasowy Samsunga w Polsce, Olaf Krynicki, informuje:

_ - Klientów, którzy zakupili model Note 7 w Polsce prosimy o kontakt z autoryzowanym serwisem telefonów Samsung (pełen wykaz serwisów znajduje się na stronie www.samsung.pl) bądź kontakt z infolinią pod numerem telefonu 0 801 672 678 bądź +48 22 607 93 33. Urządzenia zostaną poddane gruntownej weryfikacji i zwrócone ze sprawdzoną baterią bądź klient otrzyma nowy egzemplarz w przypadku zidentyfikowania wady. Cały proces może zająć do kilku tygodni. _

W USA zanotowano już ponad 70 przypadków wybuchającego Galaxy Note 7. Samsung oficjalnie przyznaje, że doszło do 35 incydentów. Sytuacja stała się poważna i nie wolno jej ignorować. Polscy użytkownicy Samsunga Galaxy Note 7 proszeni są o wyłączenie urządzeń i skorzystanie ze strony pomocy dostępnej pod tym adresem.

Za: theverge.com, www.apteligent.com

_ ew _

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)