Wszystko czego potrzebuje kobieta, aby zadbać o swoje włosy

Wszystko czego potrzebuje kobieta, aby zadbać o swoje włosy

Wszystko czego potrzebuje kobieta, aby zadbać o swoje włosy
Źródło zdjęć: © Fotolia | Alliance
14.07.2015 15:50

Marka Philips wprowadza nową linię urządzeń do włosów KeraShine, która składa się z suszarki, prostownicy, lokówki termoszczotki ceramicznej i suszarko-lokówki.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Suszarka KeraShine HP824. oferuje 6 różnych ustawień prędkości temperatury. Jest również wyposażona w funkcję ThermoProtect, umożliwiającą suszenie włosów w stałej, zalecanej przez ekspertów temperaturze, a także w funkcję pielęgnacji jonowej, zapobiegającej elektryzowaniu się włosów, oraz dodatkowego nadmuchu TurboBoost. W zestawie dostępna jest bardzo wąska nasadka modelująca 11 mm, która umożliwia precyzyjne modelowanie.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Do codziennej stylizacji włosów przyda się prostownica jonowa KeraShine HP8348. która jest wyposażona w płytki ceramiczne z formułą keratynową, umożliwiając wyprostowanie włosów w delikatniejszy sposób. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski, dodając blasku i połysku. Prostownica KeraShine dba także o zachowanie odpowiedniej temperatury podczas zabiegu. Zaawansowana technologia EHD+ sprawia, że urządzenie zawsze rozprowadza ciepło równomiernie i zapobiega powstawaniu szkodliwych, gorących punktów.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Lokówka KeraShine jest wyposażona w wałek o średnicy 2. mm umożliwiający tworzenie luźnych loków wyglądających jak naturalne. Ponadto lokówka ma ochronną powłokę ceramiczną z keratyną i funkcję dostosowania temperatury, która zapobiega uszkodzeniom i przesuszeniu włosów. Dodatkowo pokrętło z 8 ustawieniami temperatury (od 130 do 200°C) umożliwia wybór temperatury odpowiedniej dla danego rodzaju włosów.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Dla pań, które preferują fryzurę w postaci łagodnych fal lepiej się sprawdzi ceramiczna szczotka HP8632. Urządzenie posiada podgrzewany wałek o średnicy 45 mm z keratynową powłoką, która zapewnia długotrwały efekt, a wysuwane ząbki gwarantują bezpieczeństwo. Wystarczy tylko owinąć włosy na ząbki i obrócić nienagrzewającą się końcówkę, aby je schować, gładko uwalniając pasmo bez splątywania. Dzięki tej funkcji, włosy można bezpiecznie wyjąć i nadać im odpowiedni kształt. Do wyboru są dwie temperatury modelowania włosów: 160°C i 190°C.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Z kolei suszarko-lokówka KeraShine HP866. o mocy 800W generuje strumień powietrza o optymalnym natężeniu oraz delikatną moc suszenia. Dodatkowo dzięki trzem nasadkom można łatwo tworzyć naturalne fryzury. Termoszczotka ma wyjątkowo dużą średnicę 38 mm. Dostępna jest także szczotka z wysuwanymi ząbkami., które wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku. Dzięki temu można z łatwością wysunąć lokówkę z włosów. Trzecia nasadka to wąski koncentrator, który skupia nadmuch powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kieruje na konkretne obszary, dzięki czemu może wprowadzić do fryzury ostatnie poprawki.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)