WOŚP gra już na Naszej-Klasie

WOŚP gra już na Naszej-Klasie
Źródło zdjęć: © WOŚP

04.12.2009 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia. Jednak już teraz, Użytkownicy nasza-klasa.pl mogą grać z Orkiestrą i przekazywać datki na polską onkologię. WOŚP otworzyła w NK własną stronę, prowadzi również oficjalne konto na Śledziku

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pojawia się w NK po raz drugi. Rok temu Użytkownicy serwisu zebrali ponad 76. tys. złotych. W portalu już można wesprzeć Orkiestrę poprzez wykupienie wirtualnych serduszek WOŚP. Zakup przypomina zamawianie prezentów, które Użytkownicy NK wysyłają sobie za pomocą specjalnego panelu. Cała kwota uzyskana z wymiany serduszek sygnowanych nazwą fundacji, zostanie przekazana na jej konto.

Obraz

To jednak nie wszystko. Na stronie WOŚP na NK można także wykupić serduszko specjalne. Jest ono droższe, ale wraz z jego zakupem, uzyskujemy nową szatę graficzną naszego profilu. Ponadto w serwisie aukcyjnym Allegro, można licytować Eurogąbki w postaci jak najbardziej realnych numizmatów. Nowym przejawem działań WOŚP na NK jest założenie oficjalnego profilu fundacji. Orkiestra korzysta ze Śledzika i w ten sposób informuje swoich sympatyków o bieżących aktywnościach.

Jurek Owsiak mówi: "_ Serdecznie zapraszam na stronę WOŚP na NK. XVIII Finał odbędzie się 10 stycznia, ale już teraz można z nami zagrać w Internecie. Zeszłoroczna akcja WOŚP na NK była fantastyczna. Jej wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Tysiące osób poparło nasz profil i zebrało ponad 700 tys. złotych na sprzęt medyczny z najwyższej półki. W imieniu swoim i całej ekipy Fundacji dziękuję i zapraszam ponownie _".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)