WOŚP gra już na Naszej-Klasie

WOŚP gra już na Naszej-Klasie

WOŚP gra już na Naszej-Klasie
Źródło zdjęć: © WOŚP
04.12.2009 11:41

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia. Jednak już teraz, Użytkownicy nasza-klasa.pl mogą grać z Orkiestrą i przekazywać datki na polską onkologię. WOŚP otworzyła w NK własną stronę, prowadzi również oficjalne konto na Śledziku

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pojawia się w NK po raz drugi. Rok temu Użytkownicy serwisu zebrali ponad 76. tys. złotych. W portalu już można wesprzeć Orkiestrę poprzez wykupienie wirtualnych serduszek WOŚP. Zakup przypomina zamawianie prezentów, które Użytkownicy NK wysyłają sobie za pomocą specjalnego panelu. Cała kwota uzyskana z wymiany serduszek sygnowanych nazwą fundacji, zostanie przekazana na jej konto.

Obraz

To jednak nie wszystko. Na stronie WOŚP na NK można także wykupić serduszko specjalne. Jest ono droższe, ale wraz z jego zakupem, uzyskujemy nową szatę graficzną naszego profilu. Ponadto w serwisie aukcyjnym Allegro, można licytować Eurogąbki w postaci jak najbardziej realnych numizmatów. Nowym przejawem działań WOŚP na NK jest założenie oficjalnego profilu fundacji. Orkiestra korzysta ze Śledzika i w ten sposób informuje swoich sympatyków o bieżących aktywnościach.

Jurek Owsiak mówi: "_ Serdecznie zapraszam na stronę WOŚP na NK. XVIII Finał odbędzie się 10 stycznia, ale już teraz można z nami zagrać w Internecie. Zeszłoroczna akcja WOŚP na NK była fantastyczna. Jej wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Tysiące osób poparło nasz profil i zebrało ponad 700 tys. złotych na sprzęt medyczny z najwyższej półki. W imieniu swoim i całej ekipy Fundacji dziękuję i zapraszam ponownie _".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)