World of Warships: Legends - już milion graczy na konsolach. Nowości w grze

World of Warships: Legends - już milion graczy na konsolach. Nowości w grze

World of Warships: Legends - już milion graczy na konsolach. Nowości w grze
Źródło zdjęć: © WP.PL
21.05.2019 12:07

Pod koniec kwietnia tego roku "World of Warships: Legends" zostało udostępnione w fazie wczesnego dostępu (early-access) na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Od tego czasu grę wypróbowało już milion graczy, a deweloperzy szykują nowe usprawnienia tytułu.

Miesiąc po udsotępnieniu graczom "World of Warships: Legends" na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w fazie wczesnego dostępu, tytuł zdobył już ponad milion graczy. Zespół deweloperski pracuje nad dalszymi usprawnieniami dla graczy, aby przyjemność z walki na morzach i oceanach była jeszcze większa.

"World of Warships: Legends" - co nowego w grze?

Pierwszą wprowadzoną nowością jest kampania dla graczy, w której nagrodą główną jest możliwość zdobycia amerykańskiego krążownika premium Atlanta. Za wykonywanie kolejnych misji otrzymujemy nagrody, w tym np. kamuflaże, insygnia dla dowódców, dni konta premium czy mnożniki doświadczenia.

Gracze mogą liczyć także darmowy zestaw i zestawy startowe, które mogą zawierać amerykański pancernik Texas, brytyjski niszczyciel Campbeltown, kapitana Willis Lee wraz z kredytami, dublonami, kontem premium i kamuflażami. Ponadto gracze premium będą mogli cieszyć się nowymi pancernikami – w grze pojawią się brytyjski HMS Warspite i amerykański Arizona oraz japoński niszczyciel Kamikaze.

World of Warships: Legends nie jest prostą konwersją na PlayStation 4 i Xbox One znaną z komputerów osobistych. Tytuł został przygotowany od podstaw na obecną generację konsol i wykorzystuje ich moc oraz unikatowe możliwości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)