Trwa ładowanie...

Wonder Woman 1984 - Gal Gadot na nowych materiałach promocyjnych świetnie wpisuje się w klimat lat 80.

"Wonder Woman" z Gal Gadot to jeden z najlepiej przyjętych filmów, którego akcja dzieje się w uniwersum DC. Reżyser Patty Jenkins zapowiedziała, że "Wonder Woman 1984" nie będzie typowym sequelem. Najnowsze materiały promocyjne zdecydowanie to udowadniają.

Share
Wonder Woman 1984 - Gal Gadot na nowych materiałach promocyjnych świetnie wpisuje się w klimat lat 80.
Źródło: YouTube
d21iv4x

Akcja "Wonder Woman 1984" będzie miała miejsce ponad 40 lat po pierwszej części, co nie stanowi dla nieśmiertelnej bohaterki za dużego problemu. Gal Gadot w roli obrończyni świata prezentuje się wciąż doskonale i tym razem świetnie odnajdzie się w szalonych latach 80., w których będzie miała miejsce akcja najnowszej części filmu.

Nowo ujawnione materiały promocyjne prezentują się znakomicie, wpisując się w klimat epoki. To daje nam nieco szerszy obraz na to, czego możemy spodziewać się po nastroju całego filmu. Do tej pory ujawniono kilka oficjalnym notesów z Wonder Woman oraz koszulkę, na której widać jej nowy hełm.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Do tej pory mogliśmy też zobaczyć jak wygląda nowa, ulepszona zbroja Wonder Woman oraz wiemy, że jedną z jej przeciwniczek będzie Cheetah, która była również główną antagonistką w komiksach o Amazonce.

d21iv4x

Aktor Chris Pine powróci jako Steve Trevor, co dla wielu fanów będzie niespodzianką, biorąc pod uwagę śmierć postaci pod koniec pierwszego filmu. Premiera "Wonder Woman 1984" będzie miała miejsce 4 czerwca 2020 roku. I chociaż dociera do nas coraz więcej informacji odnośnie nadchodzącej produkcji z uniwersum DC, to fani mogą liczyć na więcej - zapowiedziano, m.in. nowy film z Harley Quinn.

Zobacz też: Wonder Woman (2017)

d21iv4x

Podziel się opinią

Share
d21iv4x
d21iv4x
Więcej tematów