Wonder Woman 1984 - Gal Gadot na nowych materiałach promocyjnych świetnie wpisuje się w klimat lat 80.

Wonder Woman 1984 - Gal Gadot na nowych materiałach promocyjnych świetnie wpisuje się w klimat lat 80.

Wonder Woman 1984 - Gal Gadot na nowych materiałach promocyjnych świetnie wpisuje się w klimat lat 80.
Źródło zdjęć: © YouTube
02.12.2019 10:43

"Wonder Woman" z Gal Gadot to jeden z najlepiej przyjętych filmów, którego akcja dzieje się w uniwersum DC. Reżyser Patty Jenkins zapowiedziała, że "Wonder Woman 1984" nie będzie typowym sequelem. Najnowsze materiały promocyjne zdecydowanie to udowadniają.

Akcja "Wonder Woman 1984" będzie miała miejsce ponad 40 lat po pierwszej części, co nie stanowi dla nieśmiertelnej bohaterki za dużego problemu. Gal Gadot w roli obrończyni świata prezentuje się wciąż doskonale i tym razem świetnie odnajdzie się w szalonych latach 80., w których będzie miała miejsce akcja najnowszej części filmu.

Nowo ujawnione materiały promocyjne prezentują się znakomicie, wpisując się w klimat epoki. To daje nam nieco szerszy obraz na to, czego możemy spodziewać się po nastroju całego filmu. Do tej pory ujawniono kilka oficjalnym notesów z Wonder Woman oraz koszulkę, na której widać jej nowy hełm.

Obraz
© Materiały prasowe

Do tej pory mogliśmy też zobaczyć jak wygląda nowa, ulepszona zbroja Wonder Woman oraz wiemy, że jedną z jej przeciwniczek będzie Cheetah, która była również główną antagonistką w komiksach o Amazonce.

Aktor Chris Pine powróci jako Steve Trevor, co dla wielu fanów będzie niespodzianką, biorąc pod uwagę śmierć postaci pod koniec pierwszego filmu. Premiera "Wonder Woman 1984" będzie miała miejsce 4 czerwca 2020 roku. I chociaż dociera do nas coraz więcej informacji odnośnie nadchodzącej produkcji z uniwersum DC, to fani mogą liczyć na więcej - zapowiedziano, m.in. nowy film z Harley Quinn.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)