Wolność w kuchni: bezprzewodowy blender Philips Alu HR1378

Wolność w kuchni: bezprzewodowy blender Philips Alu HR1378

Wolność w kuchni: bezprzewodowy blender Philips Alu HR1378
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.09.2011 13:46, aktualizacja: 29.03.2012 10:40

Bezprzewodowy blender ręczny Philips HR1378 z serii Aluminium, został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią swobodę i nieograniczone możliwości nawet
w kuchni. Blender Philips HR1378 można zabrać do dowolnej części kuchni i domu nie martwiąc się o dostęp do gniazdka, lub plączący się kabel.

Akumulatorowy silnik o mocy 20. W, po 3 godzinach ładowania, będzie pracował bez przerwy do 20 minut. W przerwach między używaniem blendera, odstawiamy go na podstawkę ładującą, co zapewni ciągłą gotowość urządzenia do pracy. Przycisk bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu włączeniu na przykład przez dzieci.

Philips HR137. poradzi sobie z posiekaniem warzyw, owoców, ziół, wymieszaniem składników na zupę, sos, czy koktajl. Blender wyposażony został w ostrza o podwójnym działaniu, które tną w pionie oraz poziomie. Do dużych składników, przeznaczony został rozdrabniacz XL, który ma postać pojemnika z końcówką rozdrabniającą, gdzie wkładamy większe produkty. Ząbkowane ostrza blendera pokruszą także lód do napojów.

Komfort pracy zapewni osłonka przeciwrozpryskowa na ostrza, dzięki której kuchnia lub inne pomieszczenie, do których zdecydujemy się zabrać nasz blender, zachowa czystość i porządek.

Cena blendera HR1378 to około 500 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)