Wodoodporna kamera Sony Handycam GW55VE

Wodoodporna kamera Sony Handycam GW55VE
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.03.2012 16:17, aktual.: 02.03.2012 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Model jest wodoodporny do głębokości 5 m, a także odporny na pył i upadek z wysokości do 1,5 m.

Kamera Handycam posiada przetwornik CMOS Exmor R, który umożliwia rejestrację filmów i zdjęć o niskim poziomie szumów, nawet w słabym świetle. Kolejnym elementem jest obiektyw Sony typu G, który sprawdza się zarówno przy ujęciach szerokokątnych, jak i przy zbliżeniach. Funkcja rozszerzonego zoomu pozwala na zwiększenie 10-krotnego zoomu optycznego do maksymalnego poziomu 17x, a dzięki technologii By Pixel Super Resolution obraz w dalszym ciągu zachowuje bardzo wysoką rozdzielczość. Dzięki stabilizatorowi Optical SteadyShot z "aktywnym" trybem, nagrany film będzie wyraźniejszy nawet przy filmowaniu w dużym zbliżeniu lub w ruchu.

Nowością w kamerach Handycam jest inteligentny tryb panoramy, pozwalający na rejestrowanie scen o nadzwyczaj szerokim polu widzenia. Aby nagrać taką scenę, wystarczy wcisnąć spust migawki i przemieszczać kamerę płynnym ruchem. Zastosowanie technologii rozpoznawania twarzy i wykrywania ruchu gwarantuje naturalną reprodukcję poruszających się osób i obiektów.

Kolejną nowością w kamerach Handycam jest funkcja samowyzwalacza do autoportretów, która umożliwia wykonywanie ostrych, prawidłowo skadrowanych zdjęć sobie i znajomym.

W razie wątpliwości, jakie ustawienia należy wybrać podczas filmowania w określonych warunkach, można skorzystać z inteligentnej automatyki (iAUTO). W tym trybie kamera rozpoznaje maksymalnie 9. rodzajów sceny i automatycznie dobiera ustawienia zapewniające najlepsze rezultaty. Kamera oferuje również specjalny tryb służący do podwodnego nagrywania filmów z bogatymi, naturalnymi kolorami.

Wodoodporna kamera Handycam zawiera odbiornik GPS rejestrujący miejsce nagrania filmów i wykonania zdjęć i pozwalający sprawdzić na ekranie aktualną pozycję.

Nowa, wodoodporna kamera Handycam GW55VE będzie dostępna w Polsce od czerwca 201. r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)