Wise Data Recovery - sposób na odzyskanie utraconych plików

Wise Data Recovery - sposób na odzyskanie utraconych plików

Wise Data Recovery - sposób na odzyskanie utraconych plików
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
06.06.2012 15:18, aktualizacja: 06.06.2012 15:30

Zdarzyło ci się kiedykolwiek przez przypadek usunąć jakiś ważny plik? A może straciłeś ważne dane z dysku, który uległ awarii? Mamy program, który wybawi cię z krytycznej sytuacji.

Wise Data Recovery to darmowy program umożliwiający odzyskiwanie danych. Pozwala przywrócić utracone lub przypadkowo usunięte pliki, takie jak zdjęcia, dokumenty, muzykę, filmy, skompresowane pliki czy wiadomości e-mail. Narzędzie zrobi to szybko i bezpiecznie. Radzi sobie także z odzyskaniem plików usuniętych z kosza Windows lub danych utraconych wskutek awarii dysku twardego.

Program jest w stanie odzyskać dane z rozmaitych nośników, np. dysków twardych, przenośnych pamięci USB oraz kart pamięci, a nawet przenośnych urządzeń, takich jak iPod, aparat cyfrowy itp. Przywraca praktycznie każdy rodzaj plików, w tym najpopularniejsze doc, xls, txt, jpg, png, gif, eml itd.

Zaletą Wise Data Recovery jest prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. Cały proces odzyskiwania danych został ograniczony do kilku kliknięć myszką. Wystarczy wskazać dysk, z którego chcemy odzyskać dane i rozpocząć skanowanie. Gdy proces się zakończy otrzymamy listę plików, które możemy przywrócić, wraz z podstawowymi informacjami na ich temat - nazwami, datą ostatniej modyfikacji, rozmiarem. Wszystkie pliki, które nadają się do przywrócenia oznaczone są odpowiednim statusem. Aby je przywrócić, wystarczy wybrać je z listy i kliknąć na przycisk odzyskiwania danych.

Program Wise Data Recovery można pobrać z naszego katalogu, klikając przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)