Wirtualna Polska w komórce

Wirtualna Polska w komórce

Wirtualna Polska w komórce
07.05.2007 12:49, aktualizacja: 07.05.2007 13:02

Już od kilku dni pod adresem mobi.wp.pl - Wirtualna Polska dostępna jest w wersji na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne.

Już od kilku dni pod adresem *mobi.wp.pl - Wirtualna Polska dostępna jest w wersji na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne. Serwis mobi.wp.pl został zaprojektowany tak, żeby nasi użytkownicy w każdej chwili mieli swobodny dostęp do informacji, których akurat potrzebują.*

Wystarczy, że w swoim telefonie komórkowym wpiszą adres mobi.wp.pl i mogą sprawdzać pocztę, informacje z kraju i ze świata, prognozę pogody (dla 24. miejscowości w Polsce na 4 dni), repertuar kin (ze 104 miast na 7 dni), program TV (237 kanałów TV, na 7 dni). Mają również dostęp do słowników i tłumaczeń, newsów dotyczących filmów i muzyki oraz ciekawych artykułów z serwisów Kobieta i Facet. Dodatkowo z serwisu użytkownicy mogą również pobierać komercyjny content (m.in. zdjęcia, wideo, animacje).

Przeglądanie stron mobi.wp.pl jest darmowe, WP nie pobiera za to żadnych opłat. Jedyny koszt, jaki ponoszą użytkownicy, to opłaty operatorów komórkowych za przesyłane kilobajty (połączenie się z siecią za pośrednictwem telefonu).

Adres serwisu na komórki: mobi.wp.pl
Serwis informacyjny: info.mobi.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)