Windows XP Service Pack 3 w 2007 r.? Nie ma takiej opcji

Windows XP Service Pack 3 w 2007 r.? Nie ma takiej opcji

Windows XP Service Pack 3 w 2007 r.? Nie ma takiej opcji
28.05.2007 12:30, aktualizacja: 29.05.2007 13:52

Trzecie wydanie dużego pakietu uaktualnień i poprawek dla systemu Windows XP nie ukaże się w tym roku. Microsoft ucina wszelkie spekulacje na ten temat, jakie obiegły internetową społeczność w wyniku mylnej imterpretacji notatki prasowej, opublikowanej w minionym tygodniu przez koncern z Redmond, a dotyczącej współpracy z firmą Juniper Networks.

Przypomnijmy, iż w notatka o współpracy Redmond z Juniper Networks informowała o kooperacji obu spółek w implementacji protokołu Statement of Health ( SOH ). Wynikało z niej, iż SOH dostępny będzie dla Windows Server 2008 i Windows XP Service Pack 3 pod koniec 2007 r. Wszystko wskazuje na to, iż do notatki zakradł się błąd - Microsoft zaprzecza bowiem, jakoby wydanie SP3 dla Windows XP miało nastąpić szybciej, niż wskazuje na to oficjalny roadmap service packów - http://www.microsoft.com/windows/lifecycle/servicepacks.mspx.

Zgodnie z informacjami tam zawartymi, SP3 dla poprzednika Visty zostanie udostępniony w połowie 2008 r., choć należy zakładać, że ostateczna data publikacji pakietu może się zmienić.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)