Windows 7 w przedsprzedaży bije rekordy popularności

Windows 7 w przedsprzedaży bije rekordy popularności

Windows 7 w przedsprzedaży bije rekordy popularności
Źródło zdjęć: © IDG
15.07.2009 15:00, aktualizacja: 16.07.2009 08:26

Nocne udostępnienie Windows 7 w przedsprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady i Chin okazało się strzałem w dziesiątkę. Najnowszy system operacyjny Microsoftu przez osiem godzin sprzedał się lepiej niż Vista w ciągu 17 tygodni od własnej prapremiery.

Windows 7 trafił na szczyt list sprzedaży sklepy Amazon zaledwie kilka godzin po uruchomieniu możliwości składania zamówień przedpremierowych. Przedstawiciele sklepu poinformowali, że liczba zamówień na Windows 7 przez pierwsze osiem godzin przekroczyła wyniki Windows Vista z 17-tygodniowego okresu sprzedaży.

Obraz

W czołówce oprogramowania sklepu Amazon od około 2. dni znajduje się również "Microsoft Windows 7 Home Premium Upgrade" (1 miejsce) oraz "Microsoft Windows 7 Professional Upgrade" (3 miejsce).

Windows 7 trafił do przedsprzedaży dziś w nocy. W Wielkiej Brytanii klienci mogą nabyć system w wersji Windows 7 Home Premium za 49,9. funtów oraz Windows 7 Professional za 99,99 funtów. Jest to bardzo atrakcyjna oferta w porównaniu z zakładanymi cenami po premierze systemu - według Microsoftu Windows 7 Home Premium Edition będzie kosztować 149 funtów, Professional 219 funtów a Ultimate Edition 229 funtów.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (393)