Windows 7 Ultimate za darmo dla wybranych

Windows 7 Ultimate za darmo dla wybranych
Źródło zdjęć: © Windows

31.07.2009 11:30, aktual.: 03.08.2009 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft ogłosił, że udostępni Windows 7 Ultimate za darmo wszystkim zaproszonym przez firmę beta-testerom, którzy byli objęci programem bety technicznej.

Rzecznik Microsoftu, Brandon LeBlanc, napisał na swoim blogu, że firma chce uhonorować wszystkich beta-testerów, którzy wzięli udział w programie bety technicznej Windows 7. W zamian za pomoc Microsoft zaoferuje tym osobom Windows 7 Ultimate całkowicie za darmo.
Niestety, nagroda należy się jedynie osobom, które wcześniej dostały oficjalne zaproszenie Microsoftu do testów. Osoby, które pobrały publiczną wersję beta Windows 7 lub Windows 7 RC nie otrzymają "wynagrodzenia".

Jeszcze niedawno Microsoft kategorycznie twierdził, że żadni beta-testerzy nie otrzymają darmowych wersji Windows 7. Wielu użytkowników deklarowało na forach internetowych, że czują się rozczarowani taką decyzją.
Udostępnienie darmowego Windows 7 Ultimate dla zamkniętej grupy osób trudno nazwać wielką szczodrością ze strony firmy. W końcu wiadomo już, że Windows 7 Ultimate OEM został złamany przez chińskich hakerów (artykuł: Windows 7 Ultimate RTM złamane. Powód? Vista!)
.

Premiera Windows7 odbędzie się 22 października bieżącego roku.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (105)