Windows 7 RTM już do ściągnięcia - pobierz za darmo ze strony Microsoftu

Windows 7 RTM już do ściągnięcia - pobierz za darmo ze strony Microsoftu
Źródło zdjęć: © IDG.pl

02.09.2009 15:30, aktual.: 03.09.2009 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft udostępnił do pobrania Windows 7 Enterprise w edycji ostatecznej (RTM). Do ściągnięcia systemu nie jest wymagane posiadane licencji MSDN ani Technet, wystarczy wejść w witrynę Technet Evaluation Center.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Windows 7 Enterprise RTM dostępny jest w edycji angielskiej, hiszpańskiej, japońskiej, francuskiej i niemieckiej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by system przerobić na Windows 7 PL.

Po instalacji użytkownik ma 1. dni na aktywację produktu - z edycji testowej można korzystać przez 90 dni. Kiedy operacja aktywacji nie zostanie zakończona sukcesem lub 90-dniowy okres testowy się zakończy, system będzie się zamykał co godzinę. Posiadanie klucza nie jest wymagane, ponieważ jest to wersja Enterprise.
Do instalacji Windows 7 Enterprise nie jest wymagany klucz produktu, został on bowiem zaszyty w systemie. Opublikowana dziś edycja nie umożliwia aktualizacji do wydania dostępnego w handlu detalicznym, nie będzie też dostępna w sklepach.

Windows 7 Enterprise różni się od Home Premium kilkoma funkcjami: nie posiada modułu Windows Media Center, natomiast obsługuje system BranCache, który w połączeniu z Windows Serverem 200. R2 pozwala na lokalne przechowywanie i udostępnianie plików w systemie P2P.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)