Wieża Panasonic SC-PMX9 debiutuje na polskim rynku

Wieża Panasonic SC-PMX9 debiutuje na polskim rynku
08.11.2013 14:17
Wieża Panasonic SC-PMX9 debiutuje na polskim rynku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Panasonic wprowadził do sprzedaży w Polsce wyróżniony nagrodą EISA zestaw audio SC-PMX9. Jest to kompaktowy zestaw audio, oferujący funkcje łączności bezprzewodowej.

SC-PMX9 odtwarza dźwięk z CD, radia i pamięci USB, a także w pełni zintegrowanej stacji dokującej do iPoda i iPhone’a. Ponadto umożliwia odbiór transmisji strumieniowej multimediów za pośrednictwem łącza Bluetooth i AirPlay i współpracuje z aplikacją Panasonic Music Streaming, dostępną na systemy iOS i Android.

Za jakość dźwięku odpowiada cyfrowy wzmacniacz LincsD-Am, trójgłośnikowe kolumny w obudowie Bass Reflex oraz moc wyjściowa na poziomie 120W. 3-drożny system głośnikowy miesci w sobie trzy jednostki głośników: superwysokotonowy, wysokotonowy i przetwornik tonów średnich. Sygnał audio jest w nich dzielony na akustyczne zakresy rozciągające się od basu po tony wysokie. Zastosowanie nowo ulepszonej membrany w głośnikach wysokotonowych zaowocowało lepszym odwzorowaniem wysokich dźwięków.

W oparciu o technologię kształtowania szumu MASH stosowaną od wielu lat w produktach Panasonic, technologia LincsD-Amp znacząco drgania oraz zniekształcenia wpływające na czystość odwarzania i wytwarza czystsze brzmienie.

System w pełni cyfrowego wzmacniacza (Full Digital Amplifier System) przetwarza dane muzyczne bezpośrednio w postaci cyfrowej, bez konwersji na sygnał analogowy, aż do momentu przesłania ich do głośników.

Cena: około 1700 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)