Wielofunkcyjny Epson Stylus SX510W z Wi-Fi

Wielofunkcyjny Epson Stylus SX510W z Wi‑Fi

Wielofunkcyjny Epson Stylus SX510W z Wi-Fi
19.08.2009 13:29

owe urządzenia z serii Epson Stylus SX510W to połączenie kompaktowej drukarki, skanera i kopiarki z obsługą sieci Wi-Fi.

Nowe urządzenia z serii Epson Stylus SX510W to połączenie kompaktowej drukarki, skanera i kopiarki z obsługą sieci Wi-Fi.

Nowy Epson może być współdzielony przez wielu użytkowników, którzy mogą drukować lub skanować bezprzewodowo z kilku domowych komputerów stacjonarnych lub przenośnych. Urządzenie jest również wyposażone w port ethernetowy, więc można je także podłączyć do sieci przewodowej.

Dzięki wyświetlaczowi LCD o przekątnej 6,3 cm, wbudowanej obsłudze PictBridge i gniazdom na karty pamięci można drukować zdjęcia bez włączania komputera. Wyświetlacz LCD pozwala też wygodnie przeglądać zdjęcia i wszystkie funkcje urządzenia.

Drukarka wykorzystuje atramenty DURABrite Ultra w któymj cząsteczki atramentu są zamknięte w żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Zapewnia też wysoką rozdzielczość tekstu i pozwala na drukowanie zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

Obraz
© (fot. Epson)

SX510W korzysta z oddzielnych wkładów z atramentem, co przyczynia się do oszczędności. Drukarka używa głowicy Epson Micro Piezo, która zapewnia wysoką jakość wydruków, oraz wydajnego mechanizmu drukującego, który zapewnia wydajność sięgającą 36 stron na minutę. Do urządzenia Epson Stylus SX510W dołączone jest oprogramowanie do rozpoznawania znaków (OCR)
ABBYY FineReader, które ułatwia skanowanie dokumentów do postaci edytowalnego tekstu. Funkcje Epson PhotoEnhance i Epson Easy Photo Print pozwalają użytkownikom
regulować kolory i kontrast zdjęć oraz usuwać efekt czerwonych oczu jednym kliknięciem przycisku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)