Więcej minut za zakupy w Carrefour Mova

Więcej minut za zakupy w Carrefour Mova

Więcej minut za zakupy w Carrefour Mova
Źródło zdjęć: © Carrefour
01.07.2008 17:30

Od 1. lipca użytkownicy Carrefour Mova będą mieli do dyspozycji dwa razy większą ilość darmowych minut otrzymanych za zakupy, do wykorzystania na rozmowy w sieci Carrefour i na telefony stacjonarne.

Obecnie użytkownicy telefonii Carrefour Mova otrzymują przy zakupach kupony na maksymalnie 30 darmowych minut miesięcznie. Carrefour od 1. lipca zwiększa dwukrotnie, bo do 60 ilość oferowanych darmowych minut. Promocja dotyczy zakupów we wszystkich hipermarketach Carrefour i supermarketach Carrefour Express.

10 zł wydane na zakupy to 1 minuta na połączenia w sieci Carrefour Mova i numery stacjonarne. Teraz można otrzymać nawet do 60 takich minut.

Mova daje również możliwość łączenia jej z innymi usługami oferowanymi przez sieć. Na przykład, klienci wyrabiający kartę kredytową Carrefour Visa, jako jeden z prezentów, mogą wybrać pakiet startowy Mova Visa z kartą sim i dodatkowymi 100 minutami na rozmowy z najbliższymi. Natomiast klienci kupujący pakiety startowe Mova znajdą w środku ulotkę, z którą, po zgłoszeniu do punktu Usługi Finansowe i wyrobieniu karty Carrefour Visa, otrzymają drugi pakiet startowy z kartą sim i dodatkowymi 100 minutami na rozmowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)