Wideo nie pokazuje katastrofy, w której zginął Kobe Bryant. Nie dajcie się nabrać

Wideo nie pokazuje katastrofy, w której zginął Kobe Bryant. Nie dajcie się nabrać

Wideo nie pokazuje katastrofy, w której zginął Kobe Bryant. Nie dajcie się nabrać
Źródło zdjęć: © Youtube.com
27.01.2020 11:12, aktualizacja: 27.01.2020 11:35

Do sieci trafiło wideo, na którym rzekomo została uwieczniona katastrofa śmigłowca, w której zginął Kobe Bryant. Nagranie obiega internet wywołując ogromne emocje. Nie dajcie się jednak zwieść - wideo pokazuje zdarzenie z 2018 roku.

Nagranie, na którym rzekomo widać katastrofę śmigłowca, w której zginął znany sportowiec Kobe Bryant obiega internet wywołując ogromną falę emocji. Zagraniczni specjaliści potwierdzili jednak, że nagranie dotyczy innej katastrofy, która miała miejsce w 2018 roku. Możecie zobaczyć je poniżej:

Nagranie, które pojawiło się w sieci w rzeczywistości ukazuje katastrofę śmigłowca ratunkowego, która miała miejsce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2018 roku.

Helikopter Agusta 139 był na misji ratunkowej w Jebel Jais, kiedy zapalił się i spadł. W wyniku katastrofy zginęła cała 4-osobowa załoga.

Kobe Bryant zginął w katastrofie śmigłowca

Kobe Bryant zginął tragicznie w katastrofie śmigłowca, która miała miejsce 26 stycznia 2020 roku. Poza sportowcem w wypadku zginęło także osiem innych osób, w tym jego 13-letnia córka.

Jak donoszą amerykańskie media legendarna gwiazda NBA leciała do akademii sportowej Mamba Academy w Thousand Oaks pod Los Angeles, gdzie miał odbyć się mecz w ramach turnieju "Mamba Cup". W barwach pierwszej drużyny miała wystąpić 13-letnia Gianna Maria-Onore - córka sportowca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)