Wibrujący dźwięk od Geniusa

Wibrujący dźwięk od Geniusa
Źródło zdjęć: © Genius

13.04.2010 10:11, aktual.: 13.04.2010 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HS-G500V to nowy model słuchawek dla graczy marki Genius, zaprezentowany podczas tegorocznych tragów CeBIT. Cechą, która wyróżnia go na tle podobnych produktów jest system wibracji, przekładający się na realistyczne doznania podczas stłuczek, postrzałów czy nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Systemy wibracji z powodzeniem stosowane są w kierownicach, joystickach oraz padach. Firma Genius zbliżoną technologię zaimplementowała w najnowszym modelu słuchawek. W efekcie, drgania połączone z klarownym i wyrazistym dźwiękiem mają dostarczyć realistycznych wrażeń bezpośrednio z pola walki czy toru rajdowego.

Obraz
© (fot. Genius)

Słuchawki posiadają także regulowany mikrofon. Ponadto, wykończono je materiałem, który zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji.

Dźwięk przesyłany jest za pośrednictwem standardowych wtyków typu mini jack. Za funkcję wibracji odpowiada dodatkowy kabel USB. Na 2-metrowym przewodzie znajduje się kontroler, który umożliwia regulację poziomu głośności i natężenia drgań oraz wyciszenie mikrofonu.

Słuchawki Genius HS-G500V objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i będą kosztować 99 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)