White Moon porazi własnym blaskiem już na Poznań Game Arena!

White Moon porazi własnym blaskiem już na Poznań Game Arena!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.10.2014 15:34, aktual.: 23.10.2014 10:30

Taern to klasyczny MMORPG. Taktyczny system walki, duży świat, nieliniowa, dojrzała fabuła i aktywna społeczność graczy. Dzięki temu od wielu lat z powodzeniem działamy na rynku polskim i globalnym. Już niedługo również w wersji cross-platform.

O grze

Taern to przeglądarkowe MMORPG, odwołujące się do klasycznych komputerowych gier fabularnych. Obecne na rynku od 2010 roku, doczekało się kwitnącej i bardzo aktywnej społeczności, kilku wersji językowych (angielskiej, francuskiej, niemieckiej, bułgarskiej i rosyjskiej) oraz odbywających się we Wrocławiu corocznych zlotów fanów znanych pod nazwą TaernCon.

Walka

Taern to emocjonujące pojedynki. Nasz unikalny system walki, w którym gracze jednocześnie wybierają swoje akcje i mają na to tylko 10 sekund, zdobył uznanie zarówno miłośników akcji, jak i fanów turówek. 7 profesji, każda wyposażona w 9 unikalnych skilli, nadaje walce taktycznej głębi i trzyma w napięciu do ostatniej rundy. Gracze mogą łączyć się w gildie i prowadzić ze sobą wojny. Obecnie w Taernie istnieje ponad 3000 gildii.

Świat gry

Taern to 300 lokacji, 466 potworów, 774 bohaterów niezależnych, 40 bossów, setki potężnych przedmiotów do odnalezienia i nieskończona ilość losowo generowanego sprzętu do zdobycia. Ponad 100 questów, dynamiczne eventy i niezliczona ilość godzin emocjonującej gry.

Fabuła

Taern to historia uciekiniera ze zniszczonego przez najeźdźcę kraju, który na wygnaniu spotyka podobnych sobie. Ramię w ramię lub przeciwko sobie, pokonują drogę do doskonałości, aby w odpowiednim momencie wrócić do ojczyzny i odbić ją z rąk agresora. Nasz bohater po drodze musi podejmować trudne wybory, dotyczące nie tylko swojego losu, ale też losu swoich najbliższych i mierzyć się z konsekwencjami swoich czynów.

Taern Mobile

Taern Mobile to kolejny krok w rozwoju naszej gry. Tworzymy w pełni cross-platformową wersję, aby można było cieszyć się grą w każdej sytuacji i na każdym urządzeniu. Taern Mobile tworzony jest w środowisku AIR w oparciu od silnik Away3D. Dzięki wykorzystaniu tej technologii, Taernem Mobile zainteresował się Chris Campbell z firmy Adobe, który na przykładzie naszej gry wygłosi prelekcję dotyczącą Flasha na Zlocie Twórców Gier. Zapraszamy na nasze stanowisko, gdzie będziecie mogli zagrać w Taern Mobile, spotkać się z twórcami gry, a także wygrać taernową koszulkę w turnieju PvP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)