White Moon porazi własnym blaskiem już na Poznań Game Arena!

White Moon porazi własnym blaskiem już na Poznań Game Arena!

White Moon porazi własnym blaskiem już na Poznań Game Arena!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.10.2014 15:34, aktualizacja: 23.10.2014 10:30

Taern to klasyczny MMORPG. Taktyczny system walki, duży świat, nieliniowa, dojrzała fabuła i aktywna społeczność graczy. Dzięki temu od wielu lat z powodzeniem działamy na rynku polskim i globalnym. Już niedługo również w wersji cross-platform.

O grze

Taern to przeglądarkowe MMORPG, odwołujące się do klasycznych komputerowych gier fabularnych. Obecne na rynku od 2010 roku, doczekało się kwitnącej i bardzo aktywnej społeczności, kilku wersji językowych (angielskiej, francuskiej, niemieckiej, bułgarskiej i rosyjskiej) oraz odbywających się we Wrocławiu corocznych zlotów fanów znanych pod nazwą TaernCon.

Walka

Taern to emocjonujące pojedynki. Nasz unikalny system walki, w którym gracze jednocześnie wybierają swoje akcje i mają na to tylko 10 sekund, zdobył uznanie zarówno miłośników akcji, jak i fanów turówek. 7 profesji, każda wyposażona w 9 unikalnych skilli, nadaje walce taktycznej głębi i trzyma w napięciu do ostatniej rundy. Gracze mogą łączyć się w gildie i prowadzić ze sobą wojny. Obecnie w Taernie istnieje ponad 3000 gildii.

Świat gry

Taern to 300 lokacji, 466 potworów, 774 bohaterów niezależnych, 40 bossów, setki potężnych przedmiotów do odnalezienia i nieskończona ilość losowo generowanego sprzętu do zdobycia. Ponad 100 questów, dynamiczne eventy i niezliczona ilość godzin emocjonującej gry.

Fabuła

Taern to historia uciekiniera ze zniszczonego przez najeźdźcę kraju, który na wygnaniu spotyka podobnych sobie. Ramię w ramię lub przeciwko sobie, pokonują drogę do doskonałości, aby w odpowiednim momencie wrócić do ojczyzny i odbić ją z rąk agresora. Nasz bohater po drodze musi podejmować trudne wybory, dotyczące nie tylko swojego losu, ale też losu swoich najbliższych i mierzyć się z konsekwencjami swoich czynów.

Taern Mobile

Taern Mobile to kolejny krok w rozwoju naszej gry. Tworzymy w pełni cross-platformową wersję, aby można było cieszyć się grą w każdej sytuacji i na każdym urządzeniu. Taern Mobile tworzony jest w środowisku AIR w oparciu od silnik Away3D. Dzięki wykorzystaniu tej technologii, Taernem Mobile zainteresował się Chris Campbell z firmy Adobe, który na przykładzie naszej gry wygłosi prelekcję dotyczącą Flasha na Zlocie Twórców Gier. Zapraszamy na nasze stanowisko, gdzie będziecie mogli zagrać w Taern Mobile, spotkać się z twórcami gry, a także wygrać taernową koszulkę w turnieju PvP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)