Whirlpool wprowadza nową, białą serię sprzętu AGD

Whirlpool wprowadza nową, białą serię sprzętu AGD

Whirlpool wprowadza nową, białą serię sprzętu AGD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.02.2012 13:16, aktualizacja: 28.03.2012 17:00

Whirlpool wprowadza na rynek nową BIAŁĄ SERIĘ kuchennego sprzętu AGD.

Spośród urządzeń białej serii Whirlpool wyróżniają się:
- Nowy okap kominowy OMEGA, który ma charakteryzować przede wszystkim ogromna siła z jaką przetłaczane jest powietrze oraz bardzo cicha praca.
- Biały Piekarnik z linii wzorniczej AMBIENT, który można z łatwością wyczyścić dzięki systemowi katalizy. Po każdym pieczeniu wystarczy uaktywnić cykl automatycznego czyszczenia. Piekarnik zostaje rozgrzany do temperatury 220°C-250°C. Dzięki zamontowanym specjalnym panelom katalitycznym, tłuszcz zgromadzony podczas pieczenia zostaje utleniony.
- Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z linii AMBIENT wyposażona w funkcje szybkiego rozmrażania (Jet Defrost) i szybkiego podgrzewania (Jet Start) oraz w funkcję Crisp, która umożliwia przygotowanie chrupiących potraw bez użycia oleju w zaledwie kilka minut.
- Płyta gazowa ze szklaną powierzchnią wyposażona w specjalny palnik pod naczynie typu WOK.
- Piekarnik GLAMOUR, który jest otwierany na bok i wykończony białym szkłem. Producent otrzymał za ten produkt nagrodę iF Product Design 2011. Wśród wielu funkcji dostępnych w tym modelu warto wyróżnić kolorowy wyświetlacz i dotykowy panel sterowania, w którym dostępna jest elektroniczna książka kucharska i współdziałająca z nią technologia Szósty Zmysł. Dostosowuje ona odpowiedni sposób i czas pieczenia do przygotowanych potraw.

Nowa biała seria urządzeń Whirlpool będzie dostępna od marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)