Whirlpool wprowadza nową, białą serię sprzętu AGD

Whirlpool wprowadza nową, białą serię sprzętu AGD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.02.2012 13:16, aktual.: 28.03.2012 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Whirlpool wprowadza na rynek nową BIAŁĄ SERIĘ kuchennego sprzętu AGD.

Spośród urządzeń białej serii Whirlpool wyróżniają się:
- Nowy okap kominowy OMEGA, który ma charakteryzować przede wszystkim ogromna siła z jaką przetłaczane jest powietrze oraz bardzo cicha praca.
- Biały Piekarnik z linii wzorniczej AMBIENT, który można z łatwością wyczyścić dzięki systemowi katalizy. Po każdym pieczeniu wystarczy uaktywnić cykl automatycznego czyszczenia. Piekarnik zostaje rozgrzany do temperatury 220°C-250°C. Dzięki zamontowanym specjalnym panelom katalitycznym, tłuszcz zgromadzony podczas pieczenia zostaje utleniony.
- Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z linii AMBIENT wyposażona w funkcje szybkiego rozmrażania (Jet Defrost) i szybkiego podgrzewania (Jet Start) oraz w funkcję Crisp, która umożliwia przygotowanie chrupiących potraw bez użycia oleju w zaledwie kilka minut.
- Płyta gazowa ze szklaną powierzchnią wyposażona w specjalny palnik pod naczynie typu WOK.
- Piekarnik GLAMOUR, który jest otwierany na bok i wykończony białym szkłem. Producent otrzymał za ten produkt nagrodę iF Product Design 2011. Wśród wielu funkcji dostępnych w tym modelu warto wyróżnić kolorowy wyświetlacz i dotykowy panel sterowania, w którym dostępna jest elektroniczna książka kucharska i współdziałająca z nią technologia Szósty Zmysł. Dostosowuje ona odpowiedni sposób i czas pieczenia do przygotowanych potraw.

Nowa biała seria urządzeń Whirlpool będzie dostępna od marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)