WebcamMax 7.1.6.6 - odtwarzacz strumieni wideo

WebcamMax 7.1.6.6 - odtwarzacz strumieni wideo

WebcamMax 7.1.6.6 - odtwarzacz strumieni wideo
Źródło zdjęć: © IDG
23.06.2010 12:00, aktualizacja: 05.07.2010 00:23

Publikacja na żywo obrazu z kamery, bądź pliku zapisanego na dysku wymaga odpowiedniego oprogramowania. WebcamMax pozwoli ci udostępniać filmy bezpośrednio do okien różnych komunikatorów i do serwisów internetowych

Cena: * 30 dol.
*
Informacje:
www.coolwaremax.com
Wersja testowa do pobrania: WebcamMax 7.1.6.6

WebcamMax to narzędzie do obsługi rzeczywistych i wirtualnych kamer internetowych oraz do publikacji materiału wideo w Internecie. Za pomocą programu można podkładać filmy do kamer, uzupełniać zdjęciami i udostępniać obraz użytkownikom komunikatorów tak, jakby był to rzeczywisty obraz widziany za pomocą urządzenia. Aplikacja współpracuje między innymi z komunikatorami MSN, Yahoo, YouTube, ICQ, AIM, czy Skype. Pozwala także przesyłać strumienie wideo do takich serwisów jak Ustream.tv czy JustinTV.

Obraz
© (fot. IDG)

Publikowane materiały można w czasie rzeczywistym poddawać obróbce różnymi filtrami i dodawać do nich efekty. Pokaźna biblioteka wbudowana jest w program, kolejne za dodatkową opłatą można pobrać ze strony producenta. Można też tworzyć pokazy slajdów, odtwarzać znajomym przez sieć filmy zapisane na lokalnym dysku, nagrywać materiał wideo, pisać i dodawać elementy graficzne bezpośrednio do transmitowanego obrazu. Za pomocą funkcji obraz w obrazie w prosty sposób udostępnia się filmy z kilku źródeł jednocześnie.

WebcamMax w trakcie instalacji próbuje zmienić stronę startową przeglądarki oraz domyślną wyszukiwarkę, stara się również umieścić w przeglądarce dodatkowy pasek narzędziowy. Program nie ma polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 3. dni i dodaje do transmitowanych materiałów znak wodny.

Pobierz program: WebcamMax 7.1.6.6

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)