WeatherMan, czyli pogodynka i cyfrowa ramka w jednym

WeatherMan, czyli pogodynka i cyfrowa ramka w jednym

WeatherMan, czyli pogodynka i cyfrowa ramka w jednym
22.10.2010 11:42, aktualizacja: 28.02.2012 16:51

Na polskim rynku pojawił się właśnie interesujący produkt - cyfrowa ramka na zdjęcia Intenso WeatherMan, wyposażona dodatkowo w funkcję elektronicznej stacji pogodowej.

Urządzenie jest dobrze przystosowane do prezentowania cyfrowych fotografii - zdjęcia wyświetlane są na 7-calowym, wyraźnym ekranie LCD o rozdzielczości 80. x 600 pikseli. Użytkownik może wybierać spośród kilku sposobów prezentowania fotografii - na ekranie może być wyświetlane jedno lub kilka zdjęć, mogą one też cyklicznie się zmieniać. Zaletą urządzenia jest duża liczba obsługiwanych nośników - fotografie mogą być zapisane na kartach pamięci flash (SD, SD HC, MMC, MS) oraz zewnętrznych pamięciach USB.

Obraz

Ale na tym zakres funkcji WeatherMana się nie kończy - jest on również w pełni funkcjonalnym kalendarzem, zegarem, budzikiem, a także... stacją pogodową. Urządzenie potrafi precyzyjnie określić aktualną temperaturę zewnętrzną, wilgotność powietrza oraz ciśnienie. Informacje te podawane są w przystępny i wygodny do odczytu sposób - urządzenie wyświetla zarówno dokładne wartości, jak i odpowiednie ikony.

Co ważne, WeatherMana można skonfigurować tak, by wyświetlał informacje o pogodzie i zdjęcia w dowolnych kombinacjach - na ekranie mogą być widoczna wyłącznie dane o aktualnej aurze, tylko zdjęcia lub jedno i drugie na raz.

Obraz

W komplecie z urządzeniem nabywca otrzymuje pilot zdalnego sterowania, zasilacz oraz czujnik, który należy umieścić na zewnątrz domu, nie dalej niż 25 metrów od stacji pogodowej. Cenę urządzenia, które odnaleźliśmy na stronach Vobisu, ustalono na 333 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)