WD My Book Live Duo: bardzo duża pojemność

WD My Book Live Duo: bardzo duża pojemność
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.01.2012 14:59, aktual.: 05.01.2012 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Osobisty serwer plików WD to dostęp zawsze i wszędzie do zgromadzonych multimediów i plików z komputerów, tabletów i smartfonów. To połączenie korzyści współdzielonej pamięci masowej i zdalnego dostępu z podwójnie zabezpieczonymi kopiami zapasowymi lub zwiększoną pojemnością dwudyskowego systemu w technologii RAID.

W razie awarii jednego z dysków, wszystkie dane wciąż są bezpiecznie przechowywane na drugim. W trybie „spanning”, dwudyskowy system łączy obie pamięci w jeden wolumin, działający jako pojedynczy dysk o maksymalnej pojemności. Wbudowany procesor o taktowaniu 80. MHz dostarcza mocy niezbędnej do obsługi nawet najbardziej wymagających aplikacji. Urządzenie jest obecnie dostępne w pojemnościach 4 TB oraz 6 TB.

My Book Live Duo łączy się z domową siecią, aby stworzyć współdzielony magazyn danych. Umożliwia to użytkownikom dostęp do plików z każdego urządzenia podłączonego do sieci domowej, lub poprzez internet –. z całego świata.

My Book Live Duo posiada także wbudowany serwer multimedialny, który umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów, zdjęć i muzyki do każdego urządzenia zgodnego z protokołem DLNA, np. do odtwarzaczy Blu-ray, konsol PlayStation 3 lub Xbox 360. a także do najnowszych modeli telewizorów. Użytkownicy mogą także przesyłać multimedia do smartfonów i tabletów, bezpośrednio z dysku, poprzez aplikację mobilną WD 2go.

My Book Live Duo 4 TB dostępny będzie w wybranych sklepach na terenie Polski w cenie ok. 1699 zł. Przewidywana cena za pojemność 6 TB to 2049 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)