Walizka z monitorem LCD i głośnikami na konsolę Xbox 360

Walizka z monitorem LCD i głośnikami na konsolę Xbox 360

Walizka z monitorem LCD i głośnikami na konsolę Xbox 360
Źródło zdjęć: © gadgetreview.com
25.06.2010 14:31, aktualizacja: 29.06.2010 12:56

Konsole do gier mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Te portable mogą dostarczyć świetnej rozrywki w podróży, jednak to nie to samo co konsole stacjonarne. Przenoszenie tych ostatnich może sprawić...

Konsole do gier mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Te portable mogą dostarczyć świetnej rozrywki w podróży, jednak to nie to samo co konsole stacjonarne. Przenoszenie tych ostatnich może sprawić niemały problem. Jeszcze w tym roku na rynek trafi gadżet dla graczy, którzy dużo podróżują i nie mogą obejść się bez swojego Xboxa 360.

Nowość nosi nazwę Gaems Portable Console Gaming and Entertainment System. Jest to wzmocniona walizka, w której bezpiecznie będziemy mogli przenosić konsolę do gier. Standardowo w pokrywie walizki zostanie zainstalowany monitor LCD o przekątnej 1. cali i rozdzielczości 720p oraz wbudowane głośniki. Dodatkowo producent przewidział zabezpieczenia przed niepożądanymi graczami i kradzieżą konsoli. Niestety wadą walizki jest brak miejsca na kontrolery.

Twórcy Gaems Portable Console Gaming and Entertainment System zapewniają, że w planach mają stworzenie walizki dedykowanej konsoli Sony PlayStation 3 oraz nowej wersji Xbox 360 – Slim. Gadżet trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2010 r., a jego cena wyniesie około 250 dolarów. Wciąż trwają prace nad udoskonaleniem zestawu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)