Wakacje z Philipsem

Wakacje z Philipsem

Wakacje z Philipsem
Źródło zdjęć: © Philips
11.06.2008 14:49, aktualizacja: 11.06.2008 15:04

Jednym z warunków udanego urlopu jest właściwe spakowanie walizki.
Warto skupić się na rzeczach praktycznych i uniwersalnych np. buty
powinny pasować do każdego stroju, natomiast urządzenia elektroniczne
powinny być sprytne, wielofunkcyjne i niewielkich rozmiarów

Wyczekiwane wakacje, zapierający dech w piersiach krajobraz, na tle którego rodzina idealnie ustawiła się do zdjęcia, a aparat fotograficzny odmawia posłuszeństwa – to często spotykany scenariusz, który potrafi popsuć odpoczynek. Zbliża się czas urlopów i wyjazdów – warto się dobrze przygotować i zabrać niezawodny sprzęt.

Obraz
© Ładowarka SCM7880 (fot. Philips)

Jednym z warunków udanego urlopu jest właściwe spakowanie walizki. Warto skupić się na rzeczach praktycznych i uniwersalnych np. buty powinny pasować do każdego stroju, natomiast urządzenia elektroniczne powinny być sprytne, wielofunkcyjne i niewielkich rozmiarów.

Takim innowacyjnym i poręcznym urządzeniem, które warto zabrać na wakacje jest cyfrowy odtwarzacz audio-wideo Philips SA5245. Zastosowano w nim unikalną technologię FullSound, która poprawia odtwarzanie plików MP3 i przywraca im jakość utraconą podczas ich kompresowania. Do tej pory użytkownicy mp3 narzekali na jakość odtwarzanej muzyki. Dzięki FullSound muzyka, której słuchamy znowu jest bogata w szczegóły, czystsza i bardziej dynamiczna – jej jakość jest taka jak słuchana z domowego zestawu Hi-Fi.

Obraz
© Odtwarzacz SA5245 (fot. Philips)

Odtwarzacz wyposażony jest także w kolorowy, duży wyświetlacz (1,8 cala) oraz intuicyjny interfejs użytkownika co pozwala w prosty sposób zarządzać plikami, cieszyć się muzyką, zdjęciami oraz filmami - zawsze i wszędzie. Bardzo wytrzymała bateria pozwala na odtwarzanie aż do 20 godzin muzyki lub 4 godzin wideo, a kiedy się rozładuje, możemy ją naładować używając sprytnego akumulatora Philips Power4Life.

Odtwarzacz audio-wideo Philips SA 5245 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 399 zł.

Obraz
© Słuchawki SHE 9800 (fot. Philips)

Pozostając w temacie słuchania muzyki, która umili nam podróż samolotem, autokarem lub pobyt na plaży - należy wspomnieć o nowych, dousznych słuchawkach Philips SHE 9800. Choć niewielkich rozmiarów oferują wspaniałą jakość odtwarzanego dźwięku – ich budowa została bardzo starannie dopracowana pod względem akustycznym. Zostały one także wyposażone w wysokiej jakości przetwornik dźwięku. W oparciu o wyniki szczegółowych badań anatomii ucha Philips stworzył ergonomicznie ukształtowaną tubę słuchawek, które są idealnie dopasowane do ucha, zapewniając wygodę w noszeniu i doskonałą jakość odsłuchu.

Słuchawki SHE 9800 są dostępne w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 249zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)