W zmywarkach Ikea wykryto usterkę! Urządzenia objęte bezpłatną usługą serwisową

W zmywarkach Ikea wykryto usterkę! Urządzenia objęte bezpłatną usługą serwisową
Źródło zdjęć: © Eastnews | JACEK RAJKOWSKI/REPORTER

13.06.2016 10:15

Obraz
© (fot. Eastnews / JACEK RAJKOWSKI/REPORTER)

W niektórych modelach zmywarek Ikea wykryto wadliwy element. Klienci posiadający takie zmywarki mogą zamówić bezpłatną usługę serwisową.

Ikea opublikowała komunikat na swojej stronie internetowej, w którym poinformowała, że w niektórych modelach zmywarek z ich oferty został wykryty wadliwy podzespół. Usterka ta może po dłuższym czasie prowadzić do zatrzymania pracy zmywarki lub pojawienia się na wyświetlaczu komunikatu o błędzie.

- Jako że wysoka jakość produktów i obsługa klienta są przez nas traktowane priorytetowo, chcemy rozwiązać tę kłopotliwą sytuację, oferując usługę serwisową właścicielom wadliwych urządzeń - informuje firma.

Jeżeli kupiłeś zmywarkę Ikea w 2014 lub 2015 roku, należy sprawdzić czy urządzenie zostało objęte akcją serwisową. W tym celu należy odwiedzić * stronę Ikea* i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam instrukcjami.

Szwedzka firma zaznacza, że wspomniana usterka nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Można w dalszym ciągu korzystać ze zmywarki, czekając na przeprowadzenie naprawy.

Potrzebne informacje o zmywarce należy szukać w miejscu wskazanym na rysunku:

Obraz
© (fot. ikea)

Źródło: IKEA

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)