W TOOLANI nie zapłacisz za świąteczne i noworoczne życzenia

W TOOLANI nie zapłacisz za świąteczne i noworoczne życzenia
Źródło zdjęć: © toolani

11.12.2009 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Boże Narodzenie kojarzy się przede wszystkim z rodzinnymi spotkaniami przy świątecznym stole, śpiewaniem kolęd i dwunastoma potrawami. Jednak nie wszystkie rodziny mogą w komplecie zasiąść przy wigilijnym stole

Wiele osób pracujących za granicą spędzi Święta poza krajem. Serwis TOOLANI nie będzie pobierać jakichkolwiek opłat za połączenia międzynarodowe podczas Wigilii - 24.12. i w Sylwestra - 31.12. Dzięki temu rodziny z Polski będą mogły złożyć swoim bliskim oraz przyjaciołom życzenia jedynie w cenie połączenia lokalnego.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Coraz więcej ludzi emigruje z kraju w poszukiwaniu za granicą lepszego miejsca zatrudnienia. Według Rocznika Demograficznego GUS w 200. roku wyemigrowało z Polski ponad 30 000 osób (to dane obejmujące jedynie emigrację czasową). Ta długotrwała rozłąka jest jeszcze trudniejsza do zniesienia i bardziej dotkliwa w czasie Wigilii Bożego Narodzenia. Dlatego z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku serwis telekomunikacyjny TOOLANI wprowadził specjalną promocję. Wszyscy nowi i obecni użytkownicy, którzy doładują swoje konto na www.toolani.pl w grudniu, będą mieli do wykorzystania minuty na połączenia międzynarodowe z numerami stacjonarnymi w Wigilię (24.12.) i Sylwestra (31.12.). Promocją objęte są wszystkie kraje Unii Europejskiej.

"Zdajemy sobie sprawę, że emigracja zarobkowa dotyczy dużej części Polaków, dlatego postanowiliśmy przygotować specjalną promocję, aby choć częściowo załagodzić rozłąkę i zapewnić stęsknionym rodzinom możliwość nieskrępowanych pośpiechem rozmów w te wyjątkowe dni w roku." - powiedział Michael Schoepfer, Dyrektor Zarządzający i współtwórca serwisu TOOLANI.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)