W Orange 30 minut rozmowy do wszystkich w cenie dwóch

W Orange 30 minut rozmowy do wszystkich w cenie dwóch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.11.2011 13:36, aktual.: 07.11.2011 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 7 listopada klienci kupujący nową aktywację lub przedłużający umowę w ofertach abonamentowych i mix - Delfin II, Pelikan II i Pantera II w Orange, otrzymają w promocji świątecznej usługę „Zatrzymaj Czas do Wszystkich”. Korzystając z niej, za połączenie do dowolnej sieci, trwające do 30 minut zapłacą tylko tyle, ile za pierwsze dwie minuty połączenia.

W ramach usługi klienci otrzymają co miesiąc 60. minut do wykorzystania na połączenia rozliczane na warunkach promocji. Promocyjne minuty będą dostępne po zużyciu środków na połączenia zawartych w abonamencie.

Z usługi może skorzystać bezpłatnie każdy klient kupujący nową aktywację lub przedłużający umowę w jednej z ofert abonamentowych i mix - Delfin II, Pelikan II i Pantera II w Orange, niezależnie od wyboru jej wariantu - z telefonem lub bez. W zależności od czasu na jaki zawiera umowę oraz wartości abonamentu, usługa będzie dostępna za darmo nawet przez 1. miesięcy.

Okresy promocyjnego - bezpłatnego korzystania z usługi Zatrzymaj Czas do Wszystkich przedstawia poniższa tabela:

Obraz

Usługa jest dostępna także dla dotychczasowych klientów ofert abonamentowych i mix oraz po zakończeniu okresu promocyjnego, w cenie 1. zł z VAT miesięcznie.

Aby włączyć usługę w wariancie płatnym wystarczy wysłać SMS o treści AKT ZATRZYMAJ, pod numer 35. (koszt SMS-a wg cennika) lub wybierając odpowiednią opcję w Orange Automatycznym Biurze Obsługi Klienta pod numerem *500 albo po zalogowaniu się na Orange On-line na stronie www.orange.pl.

Stan wykorzystania promocyjnych minut można sprawdzić w każdej chwili, wysyłając SMS o treści ILE CZAS pod numer 351 (koszt SMS-a wg cennika).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)