Vedia TabTV z Androidem i czytnik e‑booków z kolorowym ekranem

Vedia TabTV z Androidem i czytnik e-booków z kolorowym ekranem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.10.2011 14:30, aktual.: 17.10.2011 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Vedia poszerza ofertę i wprowadza tablet TabTV z systemem Android 2.3, wbudowanym tunerem do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz nowy czytnik książek elektronicznych eReader K7M.

Vedia poszerza ofertę i wprowadza tablet TabTV z systemem Android 2.3, wbudowanym tunerem do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz nowy czytnik książek elektronicznych eReader K7M.

Tablet TabTV z systemem Android 2.3 posiada możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T nadawanej w standardzie MPEG-4 stosowanym w Polsce. Urządzenie jest kompatybilne także z systemem MEPG-2. dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby dużo podróżujące, taksówkarze oraz kierowcy ciężarówek. Dołączone akcesoria do montażu przy szybie pozwalają na korzystanie z urządzenia w samochodzie, a wbudowany odbiornik GPS, po instalacji mapy umożliwia korzystanie z tabletu do nawigacji. Tablet posiada wbudowane gniazdo kart microSD i umożliwia nagrywanie audycji telewizyjnych. Bezprzewodowy dostęp do internetu pozwala na pobieranie aplikacji i dalsze rozszerzanie jego funkcjonalności. Przy użyciu konwertera USB, można podłączyć kompatybilny modem 3G i korzystać z internetu podczas jazdy.

Czytnik eReader K7. posiada 7-calowy ekran oraz obsługę zabezpieczeń książek elektronicznych Adobe DRM. Wbudowane 4 GB pamięci może zostać powiększone o kolejnych 16 GB na karcie microSD. Obraz można dopasować do ekranu poprzez obrót urządzenia. Urządzenie obsługuje większość popularnych formatów plików multimedialnych. Umożliwia ono także odbiór radia, muzyki zapisanej w pamięci czytnika, jak również oglądanie filmów.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)