Uxtheme Multi-patcher - usuń blokadę styli w Windows

Uxtheme Multi-patcher - usuń blokadę styli w Windows
Źródło zdjęć: © PC World

29.06.2010 12:30, aktual.: 05.07.2010 00:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W internecie można znaleźć wiele skórek i tematów wizualnych do Windows. Aby korzystać bez problemu ze wszystkich trzeba zmodyfikować system za pomocą Uxtheme.

Uxtheme Multi-patcher to niezmiernie popularne narzędzie do modyfikowania Windows. Za jego pomocą zmienia się bibliotekę odpowiedzialną za korzystanie ze styli wizualnych, tematów czy skórek, co umożliwia instalację dodatków wizualnych dostarczanych przez niezależnych twórców. Bez niego style bez certyfikatu Microsoftu są blokowane.

Obraz
© Uxtheme Multi-patcher. Kliknij, aby powiększyć (fot. PC World)

Program nie był aktualizowany ponad rok, a ostatnia wersja powodowała problemy ze stabilnością systemu. Kod Uxtheme w wersji siódmej został bardzo mocno zmodyfikowany i poprawiony, co zmniejszyło znacznie ryzyko awarii. Aby rozwiązać problem z niepotrzebnym kasowaniem kopii zapasowych Windows zmieniono także sposób aktualizacji biblioteki. Najnowsza wersja aplikacji działa teraz w XP, Viście, Windows 200. i Windows 7. Obsługuje systemy 32 i 64-bitowe. Poprawiony interfejs ułatwia korzystanie z narzędzia.

Uxtheme Multi-patcher nie ma polskiej wersji językowej. Podczas instalacji próbuje zmodyfikować stronę startową przeglądarki. Przed uruchomieniem programu warto również zrobić kopię zapasową danych, by uniknąć ryzyka ich utraty.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)