Uważasz, że telefon powinien służyć tylko do dzwonienia? W Biedronce znajdziesz idealny

Strona głównaUważasz, że telefon powinien służyć tylko do dzwonienia? W Biedronce znajdziesz idealny
11.01.2017 09:53
Uważasz, że telefon powinien służyć tylko do dzwonienia? W Biedronce znajdziesz idealny
Źródło zdjęć: © Fotolia

Tani, mały, z solidną baterią i bez nowoczesnych funkcji. Jeżeli dla kogoś smartfony mają zbyt dużo opcji, nowy telefon od firmy Hykker spełni jego oczekiwania. 12 stycznia pojawi się w Biedronce.

Takie modele jak Hykker Halo często nazywane są telefonami dla seniora. Prosta obsługa, duże klawisze, niewielki kolorowy ekran - sprzęt przygotowany przede wszystkim z myślą o osobach, które “komórki” używają wyłącznie do dzwonienia, ewentualnie do pisania SMS-ów.

Choć rzecz jasna Hykker Halo ma kilka dodatkowych opcji. Telefon pozwala słuchać radia, ma aparat VGA, Bluetooth czy wejście na kartę microSD. Bateria o pojemności 700 mAh i fakt, że urządzenie ma niewielki kolorowy ekran (1,77 cala) i mało zasobożernych funkcji, pozwala podejrzewać, że Hykker Halo nieprędko się rozładuje.

Starszym użytkownikom Hykker Halo przydać może się klawisz SOS - przypisuje się do niego numer, a po wciśnięciu przycisku od razu wysyłana jest wiadomość o wybranej treści na podany numer lub nawiązywane jest połączenie alarmowe. Oprócz tego do szybkiego kontaktu służą dwa specjalne klawisze, do których przypisać można numery bliskich osób.

288919545849456698
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Hykker Halo pojawi się w Biedronce 12 stycznia. Telefon kosztuje 89,90 zł.

Hykker Halo w Biedronce - nie tylko dla seniora

Czy Hykker Halo to telefon wyłącznie dla dziadka lub babci? Niekoniecznie. Sprzęt sprawdzi się jako telefon awaryjny - jest niewielki, więc można mieć go przy sobie i korzystać, gdy smartfon się rozładuje. Albo można zabierać go ze sobą tam, gdzie “właściwy” telefon mógłby ulec awarii i uszkodzeniom. Są jeszcze przecież tacy, którzy uważają, że internet w telefonie i wszystkie nowoczesne funkcje rozpraszają. Cyfrowy detoks? W Hykker Halo odwrócić uwagę może tylko przychodzące połączenie lub SMS. Jeśli stare komórki się zepsuły lub dawno się ich pozbyliście, Hykker Halo może być alternatywą.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)