Uważasz, że telefon powinien służyć tylko do dzwonienia? W Biedronce znajdziesz idealny

Uważasz, że telefon powinien służyć tylko do dzwonienia? W Biedronce znajdziesz idealny11.01.2017 09:53
Uważasz, że telefon powinien służyć tylko do dzwonienia? W Biedronce znajdziesz idealny
Źródło zdjęć: © Fotolia

Tani, mały, z solidną baterią i bez nowoczesnych funkcji. Jeżeli dla kogoś smartfony mają zbyt dużo opcji, nowy telefon od firmy Hykker spełni jego oczekiwania. 12 stycznia pojawi się w Biedronce.

Takie modele jak Hykker Halo często nazywane są telefonami dla seniora. Prosta obsługa, duże klawisze, niewielki kolorowy ekran - sprzęt przygotowany przede wszystkim z myślą o osobach, które “komórki” używają wyłącznie do dzwonienia, ewentualnie do pisania SMS-ów.

Choć rzecz jasna Hykker Halo ma kilka dodatkowych opcji. Telefon pozwala słuchać radia, ma aparat VGA, Bluetooth czy wejście na kartę microSD. Bateria o pojemności 700 mAh i fakt, że urządzenie ma niewielki kolorowy ekran (1,77 cala) i mało zasobożernych funkcji, pozwala podejrzewać, że Hykker Halo nieprędko się rozładuje.

Starszym użytkownikom Hykker Halo przydać może się klawisz SOS - przypisuje się do niego numer, a po wciśnięciu przycisku od razu wysyłana jest wiadomość o wybranej treści na podany numer lub nawiązywane jest połączenie alarmowe. Oprócz tego do szybkiego kontaktu służą dwa specjalne klawisze, do których przypisać można numery bliskich osób.

288919545849456698
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Hykker Halo pojawi się w Biedronce 12 stycznia. Telefon kosztuje 89,90 zł.

Hykker Halo w Biedronce - nie tylko dla seniora

Czy Hykker Halo to telefon wyłącznie dla dziadka lub babci? Niekoniecznie. Sprzęt sprawdzi się jako telefon awaryjny - jest niewielki, więc można mieć go przy sobie i korzystać, gdy smartfon się rozładuje. Albo można zabierać go ze sobą tam, gdzie “właściwy” telefon mógłby ulec awarii i uszkodzeniom. Są jeszcze przecież tacy, którzy uważają, że internet w telefonie i wszystkie nowoczesne funkcje rozpraszają. Cyfrowy detoks? W Hykker Halo odwrócić uwagę może tylko przychodzące połączenie lub SMS. Jeśli stare komórki się zepsuły lub dawno się ich pozbyliście, Hykker Halo może być alternatywą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)