Uniwersalny zasilacz od Cooler Master - USNA120W

Uniwersalny zasilacz od Cooler Master - USNA120W
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.09.2011 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cooler Master zaprezentował nowy, uniwersalny zasilacz do laptopów - USNA 120W. Urządzenie może współpracować z większością z dostępnych na rynku laptopów oraz urządzeń zasilanych z portu USB.

Wraz z ładowarką USNA 120W, użytkownik otrzyma 1. odpowiednich przejściówek zgodnych z najpopularniejszymi standardami zasilania do laptopów. Najnowszy produkt Cooler Master ma wysoką efektywność energetyczną, sięgającą 90% oraz zapewnia na wyjściu napięcie na poziomie 19V.

Za pomocą USNA 120. szybciej naładujemy baterie odtwarzacza mp3, smartfonu, nawigacji czy tabletu. Wszystko to za sprawą dwóch gniazd USB, które w porównaniu do PC, gwarantują od 30 do 50% szybszy proces ładowania baterii. Pierwszy z portów udostępnia na wyjściu prąd o natężeniu 1A, znacznie więcej niż porty USB w typowym komputerze PC. Do złącza tego najlepiej podłączyć niewielkie urządzenia takie jak odtwarzacze muzyczne, GPS czy telefony. Drugi z portów USB, w jaki wyposażony jest USNA 120W, zapewnia na wyjściu prąd o natężeniu aż 2A i zalecany jest do ładowania większych urządzeń np. tabletów. Dodatkowym plusem produktu Cooler Master są dwie diody LED, które informują o procesie ładowania lub jego zakończenia.

Sugerowana cena detaliczna USNA 120W to: 300 PLN brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)