Uniwersalny pilot Thomson ROC 10509

Uniwersalny pilot Thomson ROC 10509

28.09.2009 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do oferty Hama trafił uniwersalny pilot zdalnego sterowania Thomson ROC 10509 z kolorowym ekranem LCD. Pilot może obsłużyć jednocześnie nawet do 10 różnych urządzeń audio/wideo. W ten sposób znacząco ułatwia codzienne korzystanie z telewizora, sprzętu muzycznego, odtwarzacza DVD, tunera cyfrowego do telewizji satelitarnej, zestawu kina domowego i innych

Do zalet uniwersalnego pilota Thomson ROC 1050. należy między innymi intuicyjna obsługa oraz elegancka i solidna obudowa w czarnym kolorze. Całość uzupełnia ekran LCD, który wyświetla logotypy ulubionych stacji telewizyjnych. Dzięki temu użytkownik nie musi "biegać" po dziesiątkach czy setkach kanałów, aby dotrzeć do pożądanego nadawcy. Wystarczy szybkie wskazanie odpowiedniego logotypu na panelu LCD, aby cieszyć się ulubionym programem. Co ciekawe, poszczególni członkowie rodziny mogą w ten sposób zaprogramować do pięciu ulubionych przez siebie stacji. Wystarczy sięgnięcie po pilota Thomson ROC 10509 i wybranie swojego profilu za pomocą jednego przycisku.

Obraz
© (fot. Hama)

Model ma szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają zarządzanie najbardziej nawet złożoną domową infrastrukturą audio/wideo. Uniwersalny pilot Thomson ROC 1050. zapewnia między innymi wyłączenie wszystkich tego typu urządzeń za pomocą jednego przycisku. Producent umożliwił programowanie różnych funkcji dla wybranych przycisków, w zależności od potrzeb i przyzwyczajeń użytkownika.

Uniwersalny pilot Thomson ROC 10509 trafi na polski rynek w listopadzie br. Sugerowana cena detaliczna urządzenia będzie wynosić 399 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)