Uniwersalny adapter do gniazdek Skross Pro+ z ładowarką USB

Strona głównaUniwersalny adapter do gniazdek Skross Pro+ z ładowarką USB
08.12.2011 15:34
Uniwersalny adapter do gniazdek Skross Pro+ z ładowarką USB

Skross przedstawił pierwszy na świecie adapter podróżny z opatentowanym systemem suwaków (all-in-one) i ładowarką USB. Skross Pro+ z ładowarką USB pozwala na podłączanie do prądu sprzętu o dużym poborze mocy w ponad 150 krajach na całym świecie niezależnie od typu gniazdka.

Nowa propozycja tego szwajcarskiego producenta to rozbudowany adapter podróżny Skross Pro+ z ładowarką USB przeznaczony dla wtyczek z uziemieniem lub bez. Jak zapewnia producent, są to jedyne na świecie adaptery do prądu, które spełniają wszystkie wymagane międzynarodowe normy techniczne oraz normy bezpieczeństwa, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

288770389033891987
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Skross Pro+ przeznaczony jest do ładowania urządzeń z 2. lub 3-bolcami w ponad 150 krajach na całym świecie. Posiada sześć zintegrowanych wtyczek (Australia/Chiny, USA/Japonia, UK, Szwajcaria, Włochy, Europa), a także Top Schuko, który pozwala nie tylko na korzystanie z prądu w większości krajów, ale również używanie urządzeń z całego świata - niezależnie od posiadanej wtyczki. To najbardziej rozbudowany adapter dostępny na rynku.

3-bolcowy system pozwala na podłączanie urządzeń o dużym poborze mocy, jak np. suszarka do włosów czy laptop. Natomiast opatentowany (all-in-one) system suwaków sprawia, że adapter jest małym, ale wszechstronnym urządzeniem o wysokim komforcie obsługi. Dołączona do kompletu podwójna ładowarka USB umożliwia także jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń wyposażonych w USB - nawet tych o dużym poborze mocy, jak np. tablet. Co więcej, ładowarka może być także używana bez adaptera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)