Trwa ładowanie...
d1vztf5

Udostępniał nielegalnie telewizję w sieci. Sam przyznał się do postawianych zarzutów

Nielegalnie udostępniana telewizja była darmowa. Zatrzymany zarabiał jednak w inny sposób. Teraz został za to ukarany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sieci można znaleźć nielegalnie udostępniane kanały telewizyjne
W sieci można znaleźć nielegalnie udostępniane kanały telewizyjne (flickr.com, Fot: flash.pro)
d1vztf5

Mężczyzna za pośrednictwem dwóch stron internetowych udostępniał sygnały płatnych platform telewizyjnych - informuje serwis Wirtualne Media, powołując się na lubelską policję.

Kanały udostępniane w internecie były bezpłatne. Serwisy wyświetlały jednak reklamy. W ten sposób na procederze zarabiał 30-letni mężczyzna z powiatu biłgorajskiego. Popularność stron była na tyle duża, że zainteresowanych reklamodawców przybywało.

Podczas przeszukania w pomieszczeniach mieszkalnych mężczyzny zabezpieczono dwa komputery, dysk twardy oraz zabezpieczenie majątkowe o wartości 15 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Dobrowolnie poddał się karze 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata i grzywny wynoszącej 2 tys. zł. Będzie musiał również naprawić wyrządzone podmiotom szkody.

d1vztf5

To już kolejne zatrzymanie związane z nielegalnym udostępnianiem telewizji w sieci. W styczniu policja aresztowała mężczyzn, którzy na procederze zarobili ponad 3,5 mln zł. W ofercie pirackiej internetowej telewizji było 160 kanałów, udostępnianych zarówno przez płatne telewizje cyfrowe, jak i telewizję państwową. Podejrzani streamowali obraz użytkownikom ich nielegalnego serwisu. “Była to najszersza oferta udostępniania telewizji w sieci” - twierdziła lubelska policja.

Popularność takich stron dziś może dziwić, bo wcale nie trzeba korzystać z pirackich rozwiązań, by móc cieszyć się legalnym i bezpłatnym dostępem do telewizji. Jest miejsce w internecie, gdzie możesz legalnie i za darmo oglądać najpopularniejsze polskie kanały telewizyjne, a także wiele zagranicznych. To WP Pilot.

Na stronie pilot.wp.pl można za darmo oglądać 31 kanałów telewizyjnych na żywo. Są to m.in. kanały Telewizji WP, TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV 4, kanały muzyczne, tematyczne i obcojęzyczne. Aby mieć do nich dostęp wystarczy się za darmo zarejestrować. Możliwe jest też dokupienie dodatkowych kanałów: filmowych, dla dzieci, naukowych i rozrywkowych. Pakiety kosztują miesięcznie od 3,90 zł za 33 kanały, 14,90 zł za 56 kanałów i 24,90 zł za 82 kanały.

d1vztf5

WP Pilot jest dostępny na komputerach z Windowsem i Linuksem, komputerach Apple, telefonach z Androidem oraz iPhone'ach, tabletach i telewizorach Smart TV (Philips, Sony).

d1vztf5

Podziel się opinią

Share
d1vztf5
d1vztf5
Więcej tematów