Ubisoft opóźnia premiery nowych gier

Ubisoft opóźnia premiery nowych gier

29.07.2009 14:00, aktual.: 30.07.2009 11:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ubisoft ogłosił zmiany dat premier trzech nowych gier, które miały ukazać się w tym roku. Firma postanowiła, że Splinter Cell: Conviction, Red Steel 2 oraz I Am Alive pojawią się dopiero w 2010

Wszyscy czekający na wielki powrót Sama Fishera w Splinter Cell: Conviction będą musieli jeszcze trochę poczekać - nowa premiera gry ma nastąpić dopiero pomiędzy 1 stycznia a 3. marca 2010 roku.

Red Steel 2 również nie ujrzy światła dziennego w tym roku i razem z Conviction ma pojawić się na sklepowych półkach dopiero w marcu 201. roku.

Dwie inne produkcje - I Am Alive i Ghost Recon nie ukażą się odpowiednio w styczniu oraz marcu 2010. Według nowych planów oba tytuły mają zadebiutować dopiero w 2011 roku - I Am Alive 1 kwietnia i Ghost Recon 3. marca.

Przesunięcia premier skomentował dyrektor generalny Ubisoftu, Yves Guillemot: _ "Również jesteśmy zawiedzeni z powodu dość znacznych opóźnień premier kilku naszych gier, ale musimy brać pod uwagę przede wszystkim długoterminowe korzyści dla Ubisoftu." _

Przesunięcie premier Bioshock 2, Bayonetta, Singularity oraz wspomnianych tytułów Ubisoftu może oznaczać lekką pustkę na rynku gier pod koniec roku.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)