Twoi bliscy w breloku na kwadratowym wyświetlaczu

Twoi bliscy w breloku na kwadratowym wyświetlaczu
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

12.12.2011 14:26, aktual.: 16.12.2011 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze nie tak dawno temu, wiele osób nosiło na szyi medaliki ze zdjęciem ukochanej osoby - musicie przyznać, że całkiem sporo w tym romantyzmu. Canyon stworzył wersję współczesną tego gadżetu.

Jeszcze nie tak dawno temu, wiele osób nosiło na szyi medaliki ze zdjęciem ukochanej osoby - musicie przyznać, że całkiem sporo w tym romantyzmu. Canyon postanowił wprowadzić ten sam "gadżet" w wersji z XXI wieku i zaprezentował urządzenie CNR-DPF15 - brelok z niewielkim wyświetlaczem.

Owalna ramka cyfrowa Canyon wyposażona jest w 2 MB pamięci, która pomieści 13. zdjęć. Urządzenia wyświetla pliki w formacie jpg, bmp, gif i tiff. Zdjęcia przesyłamy z dowolnego komputera poprzez złącze USB. Brelok posiada wbudowany akumulator, wyświetlacz ma rozmiary 128x128 pikseli i wyświetla 16-bitową głębię kolorów.

Urządzenie może dodatkowo służyć jako budzik, co więcej posiada też funkcje zegara i kalendarza. Ramka dostępna jest w czterech kolorach - niebieskim, zielonym, różowym i pomarańczowym.

Jeśli naprawdę odczuwacie potrzebę noszenia swoich zdjęć na szyi lub razem z kluczami, musicie przygotować się na wydatek 65 zł. Mam tylko jedno pytanie do producenta - kwadratowy wyświetlacz dla prostokątnych zdjęć? Serio?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)