Twoi bliscy w breloku na kwadratowym wyświetlaczu

Twoi bliscy w breloku na kwadratowym wyświetlaczu

Twoi bliscy w breloku na kwadratowym wyświetlaczu
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
12.12.2011 14:26, aktualizacja: 16.12.2011 12:06

Jeszcze nie tak dawno temu, wiele osób nosiło na szyi medaliki ze zdjęciem ukochanej osoby - musicie przyznać, że całkiem sporo w tym romantyzmu. Canyon stworzył wersję współczesną tego gadżetu.

Jeszcze nie tak dawno temu, wiele osób nosiło na szyi medaliki ze zdjęciem ukochanej osoby - musicie przyznać, że całkiem sporo w tym romantyzmu. Canyon postanowił wprowadzić ten sam "gadżet" w wersji z XXI wieku i zaprezentował urządzenie CNR-DPF15 - brelok z niewielkim wyświetlaczem.

Owalna ramka cyfrowa Canyon wyposażona jest w 2 MB pamięci, która pomieści 13. zdjęć. Urządzenia wyświetla pliki w formacie jpg, bmp, gif i tiff. Zdjęcia przesyłamy z dowolnego komputera poprzez złącze USB. Brelok posiada wbudowany akumulator, wyświetlacz ma rozmiary 128x128 pikseli i wyświetla 16-bitową głębię kolorów.

Urządzenie może dodatkowo służyć jako budzik, co więcej posiada też funkcje zegara i kalendarza. Ramka dostępna jest w czterech kolorach - niebieskim, zielonym, różowym i pomarańczowym.

Jeśli naprawdę odczuwacie potrzebę noszenia swoich zdjęć na szyi lub razem z kluczami, musicie przygotować się na wydatek 65 zł. Mam tylko jedno pytanie do producenta - kwadratowy wyświetlacz dla prostokątnych zdjęć? Serio?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)