Twitter Music coraz bliżej

Strona głównaTwitter Music coraz bliżej
12.04.2013 15:30
Twitter Music coraz bliżej
Źródło zdjęć: © WP.PL

Pamiętacie plotki o tym, że Twitter chce uruchomić własną aplikację muzyczną Twitter Music? Wygląda na to, że start usługi jest bliżej niż by się mogło wydawać.

Wczoraj Twitter oficjalnie przyznał się do tego, że kupił We Are Hunted, a ludzie, którzy wcześniej tam pracowali, zajmują się nowym projektem w ramach Twittera. Na głównej stronie serwisu, który jakiś czas temu przestał być ogólnodostępny, możemy teraz znaleźć zapewnienie, że choć wearehunted.com będzie zamknięte, jego twórcy będą kontynuować swoją działalność. I kierują uwagę użytkowników w stronę Twittera.

- _ Jest oczywiste, że Twitter i muzyka mają ze sobą wiele wspólnego. Artyści właśnie na Twitterze zwracają się do swoich fanów, a ludzie dzielą się muzyką i odkrywają ją każdego dnia. _

Tymczasem serwis AllThingsD, powołując się na swoje źródła poinformował, że Twitter szykuje się do uruchomienia usługi jeszcze dzisiaj. I rzeczywiście. Pojawiła się już nawet strona logowania do Twitter Music, jednak jak na razie zwykli użytkownicy mogą zobaczyć tylko ją. Nie dotyczy to oczywiście pracowników, którzy już teraz rozsiewają tweety odnoszące do Trending Music Web, jednego z komponentów, który według wcześniejszych plotek ma wejść w skład Twitter Music.

Z drugiej strony ten sam serwis informuje, że inne jego źródła twierdzą, że Twitter Music zostanie uruchomione nie dziś, ale w ten weekend. Niezależnie od tego, wydaje się, że Twitter Music jest już prawie faktem i pozostaje już tylko cierpliwie poczekać na jego oficjalną inaugurację.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)