TVP: Konkurs dla młodych twórców na półmetku

TVP: Konkurs dla młodych twórców na półmetku

TVP: Konkurs dla młodych twórców na półmetku
18.09.2008 15:00, aktualizacja: 18.09.2008 15:59

10 października mija termin nadsyłania prac na konkurs Multimedia, uruchomiony w ramach cyklicznego programu stypendialnego Telewizji Polskiej "Dolina Kreatywna". Konkurs adresowany jest on do twórców animacji komputerowych, stron internetowych, prezentacji multimedialnych i wideo.

W konkursie mogą wziąć udział graficy i projektanci w wieku od 14 do 25 lat. Jak wynika z regulaminu konkursu, jedna osoba może zgłosić w nim nie więcej niż jedną pracę w każdej z kategorii konkursowych ( a są to: strony WWW, artystyczne prezentacje multimedialne oraz animacje komputerowe, video-art ). Najwyżej ocenione zostaną te zgłoszenia, które zdaniem jury będą reprezentować wysoki poziom techniczny i cechować się dużymi walorami artystycznymi. Pod uwagę będzie również brana oryginalność i walory intelektualne.

Pula nagród konkursowych wynosi 15 tys. zł. Wyniki konkursu zostaną zaprezentowane na antenie TVP2 i w telewizji interaktywnej iTVP w audycji "Dolina Kreatywna czyli czego szuka młoda sztuka". Nastąpi to w listopadzie 2008 r.

Więcej informacji, w tym regulamin i dokumenty wymagane do wzięcia udziału w konkursie znaleźć można na stronie Dolina Kreatywna TVP - http://www.dolinakreatywna.tvp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)