Trwały telefon do pracy. Narzędzie do skutecznej komunikacji

Trwały telefon do pracy. Narzędzie do skutecznej komunikacji
Źródło zdjęć: © Materialy prasowe

30.03.2019 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pancerny telefon może spaść z rusztowania, a nic mu się nie stanie. Możesz nosić go w kieszeni i nie ulegnie uszkodzeniu. Może nawet zostać nieumyślnie przydeptany, a i tak zadzwonisz z niego, wyślesz SMS-a, a nawet sprawdzisz pocztę.

Pancerny telefon lub tarcza na wyświetlacz - koniec awarii

Trwałe telefony dla ekipy pracującej w terenie kupisz teraz już za 99 zł za sztukę i nie jest to oferta marketingowa operatora, a odpowiednie modele. Trwały telefon lub smartfon to urządzenie, które zapewnia stałą łączność w trudnych warunkach. Odpowiedni model można dopasować do potrzeb osób przebywających w wilgotnym otoczeniu, pyle lub pracujących na wysokościach. Obudowa z gumowymi, antypoślizgowymi elementami została wyprofilowana tak, aby dłoń w roboczej rękawicy mogła taki telefon stabilnie trzymać, co w przypadku zwykłego modelu często kończyło się upadkiem urządzenia, a w końcu awarią.

Tarcza na telefon – wzmocnienie za grosze

Komunikacji nie przerwie teraz niespodziewana awaria strzaskanego wyświetlacza, kóry wzmocnisz za pomocą wytrzymałej osłony. Telefon stanie się niezniszczalny, jeśli dodatkowo wzmocnisz wyświetlacz ochronną folią o szczególnych właściwościach. To dużo więcej niż zwykły plastik: nowoczesne "tarcze" chroniące wyświetlacze telefonów to połączenie elastyczności folii i wytrzymałości wzmacnianego szkła. Dzięki grubości nawet 0,2 mm, użytkowanie wyświetlacza odbywa się tak, jakby warstwy ochronnej w ogóle nie było, choć jej twardość sięga w niektórych przypadkach poziomu 7H.

Dodatkowe zalety? Szybki montaż osłony bez ''bąbelków" i ciekawe rozwiązanie w postaci naklejek pozycjonujących. Taka niewidoczna tarcza na wyświetlaczu nie stwarza też nieestetycznego efektu odstających krawędzi i ma specjalne wycięcia np. na przedni aparat.

Możesz na nim usiąść lub zrzucić z wysokości

Smukłe, subtelne wzornictwo nowoczesnych smartfonów może i jest satysfakcjonujące wizualnie, ale trudnych warunkach bywa zawodne. Nawet noszenie niektórych modeli w tylnej kieszonce spodni może im zaszkodzić, dlatego warto rozważyć wybór wzmocnionego smartfona.

Woda, pył, upadki, ostre krawędzie różnych przedmiotów i mały telefon – jak to możliwe, że te niewielkie urządzenia są tak wytrzymałe? Odpowiedź to odpowiednia konstrukcja oparta na wytrzymałych, metalowych częściach oraz wysokiej odporności na wilgoć i niszczycielski dla urządzeń pył. Nawet jeśli telefon wpadnie do wody — ne grozi nam utrata danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)