TP obniża opłatę za utrzymanie łącza

TP obniża opłatę za utrzymanie łącza

TP obniża opłatę za utrzymanie łącza
01.12.2009 14:07

Już blisko 3 lata klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać z neostrady bez płacenia jednocześnie abonamentu telefonicznego. Od 1 grudnia 2009 roku TP o ponad 20 proc. obniża opłatę za utrzymanie łącza w ramach usług dostępu do internetu.

Dzięki obniżeniu kosztów utrzymywania i bieżącej konserwacji sieci telekomunikacyjnej Telekomunikacja Polska może obniżyć opłatę za utrzymanie łącza, w ramach korzystania wyłącznie z neostrady, z 36,6. zł brutto, do 29 zł brutto miesięcznie.

Oddzielenie neostrady od usług głosowych powoduje, że użytkownicy tej opcji usługi nie korzystają równocześnie z telefonu i nie płacą w związku z tym abonamentu telefonicznego. Dlatego niezbędna jest inna forma rozliczenia kosztów łącza, bez którego usługa nie może być świadczona.

Obraz
© (fot. TP)

To kolejna już w ostatnim czasie obniżka kosztów korzystania z internetu, która uatrakcyjnia ofertę Telekomunikacji Polskiej. Najnowsza promocja neostrady SuperInternet Pro pozwala na surfowanie w internecie nawet o 2. proc. taniej niż dotychczas. Największa obniżka dotyczy opcji 6 Mb/s, której cena spadła aż o 25 proc. Znacząco obniżone zostały też ceny opcji 10 i 20 Mb/s, odpowiednio o 16 proc. i 17 proc. Obniżka dotyczy również opcji 2 Mb/s, 1 Mb/s i 512 kb/s.

Zainteresowani klienci mogą poszerzyć tę ofertę o telefonie internetową (VoIP). Płacąc dodatkowe 2. zł brutto mogą korzystać z planu „na okrągło", który w cenie abonamentu umożliwia nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce.

Nowi klienci przez 3 miesiące mogą też testować neostradę i zrezygnować z usługi, gdyby z jakichś powodów im nie odpowiadała. W przypadku rezygnacji w tym okresie nie ponoszą żadnych konsekwencji finansowych związanych z wcześniejszym rozwiązaniem umowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (187)