Toshiba wymienia zasilacze do DVD

Toshiba wymienia zasilacze do DVD

Toshiba wymienia zasilacze do DVD
Źródło zdjęć: © Toshiba
15.10.2007 14:30

Japoński koncern Toshiba zainicjował akcję wymiany zasilaczy do przenośnych odtwarzaczy DVD, które trafiły na rynek w 2005 i 2006 r. Urządzenia te mają wadę konstrukcyjną, która sprawia, iż możliwe jest przegrzewanie się zasilacza.

Toshiba wycofa z rynku ok. 142 tys. zasilaczy, sprzedanych pomiędzy styczniem 2005 a kwietniem 2006. Wadliwe urządzenia wyprodukowane zostały przez jednego z chińskich kontrahentów firmy - zasilacze, których dotyczy problem, mają na obudowach symbol ADPV16. Były one sprzedawane w komplecie z odtwarzaczem o symbolu SD-P1600.

Przedstawiciele koncernu informują, że urządzenia mogą w pewnych okolicznościach przegrzewać się ( do tego stopnia, iż możliwe jest poparzenie ). Osoby, które nabyły wadliwy zasilacz, powinny niezwłocznie skontaktować się z lokalnym przedstawicielstwem koncernu Toshiba w celu wymiany go na sprawny egzemplarz. Warto zaznaczyć, iż większość urządzeń, których dotyczy problem trafiła na amerykański rynek.

Więcej informacji na temat problemu znaleźć można na stronie koncernu Toshiba - http://www.tacp.com/resource.asp?resourceid=37.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)